Wilkołak

Sennik wilkołak

Wilkołaki widziany w naszych snach symbolizują dwulicowość i fałsz. Sen może odkrywać na jaw nasze pragnienia, a także mroczne sekrety, które do tej pory były dobrze strzeżone. Jeśli widzimy wilkołaka w naszym śnie, powinniśmy zachować zdrowy rozsądek i umiar w życiu. Zbyt wiele rzeczy, które się w nim dzieją sprawiają, że śniący może popadać ze skrajności w skrajność. Wilkołak doradza nam więc, abyśmy zaczęli szukać równowagi w naszym życiu oraz pamiętali o zachowaniu pewnych środków ostrożności. Warto zwrócić także uwagę na szczegóły pojawiające się w naszym śnie, dzięki nim interpretacja naszych marzeń sennych będzie bardziej dokładna.

Zobacz podobne znaczenia snu związane z wilkołakiem:

księga snów

Znaczenie snu wilkołak

  • Jeśli we śnie spotkałeś wilkołaka – twoje życie szybko się zmienia, o czym możesz zapominać. Pamiętaj, że dziś może być źle, a jutro znów zobaczysz świat w kolorowych barwach oraz zupełnie odwrotnie.
  • Jeśli we śnie byłeś wilkołakiem – nie bój się próbować nowych rzeczy. Sen mówi, że nastał twój czas więc możesz osiągnąć wiele, jeśli tylko się bardziej zaangażujesz.
  • Kiedy we śnie przemieniasz się w wilkołaka – nie zamykaj się na nowe możliwości, być może dzięki nim uda ci się pogodzić z osobą, z którą żyłeś przez dłuższy czas w niezgodzie.
  • Kiedy we śnie widzisz jak ktoś zmienia się w wilkołaka – nie śpiesz się z podejmowaniem poważnych decyzji. Jeśli zrobisz to zbyt szybko, coś ważnego umknie twoim oczom.
  • Jeśli śnisz o swoim psie, który zmienił się w wilkołaka – coś na co bardzo czekasz od dłuższego czasu, będzie wyglądać zupełnie inaczej niż to sobie wyobrażałeś.
  • Jeśli we śnie zostałeś zaatakowany przez wilkołaka – musisz być bardziej stanowczy i asertywny. Naucz się mówić „nie”, kiedy chcesz powiedzieć „nie”.
  • Kiedy we śnie zabijasz wilkołaka – bliska osoba nie jest taka jak myślisz. Nawet ukochany małżonek skrywa przed tobą tajemnice.
  • Kiedy we śnie zostajesz ugryziony przez wilkołaka – uważaj podczas zawierania nowych znajomości, możesz zostać wplątany w jakiś nieprzyjemny spisek.
  • Jeśli we śnie słyszysz wycie wilkołaka – zdrajca zostanie ukarany, a ci zaś co ucierpieli dostaną nagrodę. Uważaj, aby nie znaleźć się po niewłaściwej stronie.
  • Jeśli we śnie widzisz stado wilkołaków – ucieczka od problemów nie pozwoli ci na skuteczne pozbycie się ich. Wciąż nie będziesz w pełni szczęśliwy.
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x