Trzęsienie ziemi

Sennik trzęsienie ziemi

Trzęsienie ziemi to w symbolice sennej zwiastun problemów, które mogą sprawić, że człowiek przestanie czuć grunt pod nogami. Coś się mocno skomplikuje i będzie niesamowicie trudne do rozwiązania. Najczęściej sen o trzęsieniu ziemi przypisuje się problemom finansowym lub tym związanym z pracą zawodową. Dla pewności dobrze jednak przypomnieć sobie szczegóły z konkretnego snu – to właśnie detale wskażą najpoprawniejszą interpretację.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z trzęsieniem ziemi:

księga snów

Znaczenie snu trzęsienie ziemi

  • Jeśli śni Ci się trzęsienie ziemi – czekają Cię spore zmiany w życiu. Mogą one dotyczyć w zasadzie każdej jego strefy, od miłości przez pracę czy kwestie finansowe. W każdym razie postępuj zgodnie z wiedzą oraz doświadczeniem. Przeczucia odłóż tym razem na bok.
  • Gdy trzęsienie ziemi budzi w Tobie strach – za dużo analizujesz i zbytnio przejmujesz się sprawami, na które nie masz wpływu. Pewne kwestie rozwiąże los.
  • Gdy trzęsienie ziemi nie budzi w Tobie strachu – przed Tobą masa zmian i to na lepsze! Los Ci sprzyja!
  • Kiedy trzęsienie ziemi we śnie niszczy Twój dom – wewnętrznie czujesz, że nie masz odpowiedniego zabezpieczenia materialnego.
  • Jeśli śni Ci się, że podczas trzęsienia ziemi jesteś poza domem – całkiem możliwe, że niebawem zmienisz pracę lub stanowisko. W każdym razie będą to zdecydowanie zmiany na lepsze i nie będziesz ich żałować.
  • Gdy w wyniku trzęsienia ziemi tracisz kogoś lub coś ważnego – przez kilka kolejnych dni postaraj się nie wydawać zbyt pochopnie pieniędzy. Będziesz ich bowiem potrzebować do załatwienia jakieś ważnej, niespodziewanej sprawy.
  • Jeśli we śnie widzisz zniszczenia wywołane trzęsieniem ziemi – Twoja odpowiedzialność nie pozwala Ci w pełni korzystać z życia. Zaszalej czasem i postaw na spontaniczność, a od razu poczujesz się bardziej wolny i szczęśliwszy!
  • Kiedy śni Ci się, że pomagasz komuś, kogo dotknęło trzęsienie ziemi – najbliższe lato okaże się dla Ciebie bardzo dobre. Będzie ono wypełnione miłością, szczęściem, śmiechem oraz podróżami!
  • Gdy we śnie widzisz, że ktoś umiera w wyniku trzęsienia ziemi – niebawem stracisz coś, co było dla Ciebie bardzo ważne.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x