Szczur

Sennik szczur

Szczur pojawiający się we śnie może być oznaką nieszczerych intencji i spisków skierowanych przeciw Tobie. Pamiętaj więc, żeby mieć się na baczności i przez jakiś czas stosować zasadę ograniczonego zaufania.

Miej jednak na uwadze też to, że do poprawnej interpretacji snu, ważne jest by zapamiętać jak najwięcej szczegółów z nim związanych, mogą one bowiem całkowicie zmienić jego wydźwięk. Ważne jest tak naprawdę wszystko – czy szczur był w Twoim domu czy na zewnątrz? Jaki miał kolor? Jak się zachowywał?

Znaczenie snu szczur

 • Gdy we śnie widzisz szczura – ktoś z Twojego bliskiego otoczenia knuje przeciw Tobie i próbuje Cię wykorzystać. Rozejrzyj się wkoło, czy aby przypadkiem nie miałeś przeczucia dotyczącego jednej osoby? Bądź bardziej asertywny, postaw sprawę jasno i zerwij kontakty z ludźmi, którzy Tobą manipulują!
 • Kiedy we śnie widzisz białego szczura – wśród swoich przyjaciół masz osobę, która tak naprawdę ma wobec Ciebie nieszczere intencje. Śmieje się z Ciebie za Twoimi plecami i udaje sympatię by ugrać coś dla siebie.
 • Gdy we śnie widzisz czarnego szczura – ktoś z Twoich najbliższych doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ostatnio Cię skrzywdził. Wiedz, że ma w związku z tym ogromne wyrzuty sumienia i zbiera się na odwagę by z Tobą porozmawiać. Bądź wyrozumiały i daj się przeprosić.
 • Jeśli we śnie widzisz brązowego szczura – uważaj na swoje pieniądze i interesy. W najbliższym czasie możesz mieć bowiem w tej kwestii pecha, który będzie wiązał się z poważną stratą.
 • Gdy widzisz szarego szczura – ktoś Tobą manipuluje i czuje się z tym tak pewnie, że już nawet specjalnie tego nie ukrywa. Nie dawaj robić z siebie marionetki! Masz w sobie siłę, wydobądź ją tylko spod strachu!
 • Kiedy we śnie widzisz biegającego szczura – zwróć większą uwagę na swoją rodzinę. Czy przypadkiem ostatnio trochę ich nie zaniedbałeś? Poświęć im więcej czasu, ponieważ niedługo możesz żałować tego jak wyglądały Twoje priorytety
 • Gdy widzisz uciekającego szczura – skup się teraz bardziej na pracy. Istnieje bowiem ryzyko, że coś pójdzie nie tak w tej kwestii. Być może przez nieuwagę lub rutynę sprowadzisz niebezpieczeństwo na siebie lub innych ludzi. Możliwe też, że grozi Ci utrata posady.
 • Jeśli we śnie szczur znajduje się w Twoim domu – to świetny znak, wróżący dostatek i zmiany na lepsze.
 • Gdy śni Ci się, że boisz się szczura – w najbliższym czasie lepiej nie podejmuj ryzykownych działań. Możesz bowiem nie mieć teraz szczęścia
 • Gdy śni Ci się, że ugryzł Cię szczur – ktoś knuje przeciw Tobie i będzie chciał maksymalnie Ci zaszkodzić. Może nawet posunąć się do fałszywych oskarżeń, w które część Twojego otoczenia niestety uwierzy. Bądź stanowczy i nie dawaj sobą manipulować.
 • Kiedy we śnie zabijasz szczura – zwiastuje to niepowodzenie w kwestiach uczuciowych. Najprawdopodobniej czeka Was poważna awantura, a nawet rozstanie. Tylko od Ciebie zależy czy będzie ono chwilowe. Nie bądź zbyt dumny, przyznaj się do błędu i wyciągnij rękę na zgodę. Twoja druga połówka z pewnością to doceni!
 • Gdy śni Ci się, że rozkładasz trutkę na szczury – ktoś z Twojego bliskiego otoczenia próbuje odbić Ci Twoją drugą połówkę. Bądź czujny i nie daj sobą manipulować. Poza tym chyba już czas na to by wynagrodzić Jej/Jemu ostatnią nieuwagę? Chyba sam zdajesz sobie sprawę z tego, że nie byłeś ostatnio wzorowym partnerem.
 • Jeśli widzisz martwego szczura – ktoś nakłania Cię do tego, żebyś robił coś wbrew swojemu sumieniu czy zasadom. Bądź bardziej stanowczy, naucz się odmawiać i stawiać na swoim. Potrafisz to zrobić!
 • Gdy widzisz szczura w klatce – rozejrzyj się wokół siebie. Czy aby przypadkiem któryś z Twoich przyjaciół nie wykorzystuje Cię? Naucz się odmawiać i być bardziej krytycznym, sam nie wiesz ile tak naprawdę masz w sobie siły!
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x