Pomnik

Sennik pomnik

Pomnik, może być symbolem sukcesów, wysokiej samooceny, uznania a także honoru i pracowitości. Znaczenie pomnika, może mieć również swoje złe strony i być przestrogą nad popracowaniem nad sobą. Jeśli mamy wobec siebie zbyt wysokie oczekiwania lub przeceniamy własną wartość i umiejętności w naszych snach może pojawiać się obraz pomnika.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z pomnikiem:

księga snów

Znaczenie snu pomnik

  • Kiedy widzimy pomnik we śnie – to przestroga przed, popadnięciem w samozachwyt i pychę, ale także zwiastun nadchodzących sukcesów. Podziwianie posągu, to również oznaka zaufania do swojego życia, cele do których dążysz mogą przynieść ci dobrobyt i  dostatek.
  • Jeśli śnimy po własnym pomniku – to znak, że nie powinniśmy przeceniać własnych zalet i mocnych stron, ponieważ możemy narazić się przed odrzuceniem innych ludzi. Własny posąg jest również, przestrogą przed byciem zbyt aroganckim.
  • Jeśli we śnie budujemy pomnik – to wróżba sukcesów w pracy i uznania wśród ludzi. Prawdopodobnie w najbliższym czasie, będziemy mogli wykazać się, na różnych płaszczyznach, co zostanie docenione przez innych.
  • Jeśli posąg w twoim śnie porusza się – ożywający posąg, to wróżba bogactwa oraz zwiastun wielkiej miłości w twoim życiu. Możemy spodziewać się, spotkania miłości życia lub w najbliższym czasie wziąć ślub z naszym obecnym partnerem.
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x