Osuwisko

Sennik osuwisko

Osuwisko, które mieliśmy okazje zobaczyć we śnie reprezentuje niepewne sytuacje, które pojawiają się w naszym życiu w najmniej oczekiwanym momencie. Większości z nich nawet się nie spodziewamy. Odnosi się również do naszych relacji z ludźmi, które mogą ulec pogorszeniu. Taki widok więc powinien być dobierany przez nas jako przestroga i w niektórych przypadkach, szansa na uniknięcie niepożądanych sytuacji. Warto zwrócić uwagę na szczegóły pojawiające się we śnie, dzięki temu będziemy mogli sprawdzić ich znaczenie, a nasz interpretacja będzie bardziej dokładna!

Zobacz podobne znaczenia snów związane z osuwiskiem:

księga snów

Znaczenie snu osuwisko

  • Jeśli we śnie widziałeś osuwisko – staraj się być bardziej ostrożny i czujny. Sen zapowiada poważne kłopoty i niebezpieczeństwo, na które powinieneś być przygotowany. W przeciwnym wypadku nie wyjdziesz z tego cało.
  • Jeśli we śnie spadłeś z osuwiska – wydarzenia, które wydają się niegroźne mogą w rzeczywistości mieć złe skutki.
  • Kiedy śniłeś o obserwacji osuwającej się ziemi – ktoś z twoich bliskich będzie szykanowany i padnie ofiarą skandalu, w który ty również zostaniesz wciągnięty.
  • Kiedy śniłeś o tym, że ziemia osunęła się na twój dom – miej na uwadze swoje relacje z sąsiadami. Nie staraj się wchodzić w niepotrzebne sprzeczki, a także unikaj „zmówień” na innego członka sąsiedztwa.
  • Jeśli we śnie widziałeś kogoś kto padł ofiarą osuwiska – staraj się nie mówić zbyt wiele o swoich prywatnych sprawach. Możesz się rozczarować, a kilka osób straci twoje zaufanie.
  • Jeśli śniłeś o ratowaniu ludzi z osuwiska – będziesz miał szanse pomóc komuś w rzeczywistości. Oboje dobrze na tym wyjdziecie.
  • Kiedy we śnie to ty spowodowałeś, że ziemia się osunęła (np. poprzez wybuch) – unikaj niepewnych działań i sytuacji, które mogą wyjść spod twojej kontroli. To nie jest dobry czas na ryzyko.
  • Kiedy śnisz o śmierci spowodowanej przez osuwisko ziemi – może spotkać cię choroba lub drobna kontuzja.
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x