Księga snów

Poniższa lista przedstawia główne hasła, które związane są ze snem rozpoczynającym się na literę „H”. Po rozwinięciu opis jest bardziej szczegółowy. Ułożenie alfabetyczne pomoże z pewnością szukanie.

A     B     C     Ć     D     E     F     G     H     I     J     K     L     Ł     M    N     O     P     R     S     Ś     T     U     W     Y     Z     Ź     Ż

H

Habit – Jeśli pojawia się on w Twoim śnie, może to oznaczać, że w najbliższym czasie porzucisz przyjemności… (znaczenie snu habit)

Haftowanie – Jeśli czynność ta pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że niebawem postanowisz zmienić… (znaczenie snu haftowanie)

Hak – Interpretacja snu z hakiem jest więc dość trudna, a wszystko zależy od szczegółów i… (znaczenie snu hak)

Halka – Jeśli pojawia się ona w Twoim śnie, może to oznaczać, że po Twojej głowie krążą… (znaczenie snu halka)

Halucynacje – Może to oznaczać, że Twoje życie nie wygląda tak, jakbyś tego chciał i… (znaczenie snu halucynacje)

Hałas – Jeśli pojawia się on w Twoim śnie, może to oznaczać, że na jawie przeżywasz jakieś trudne chwile, które… (znaczenie snu hałas)

Hamak – Pojawiając się w Twoim śnie, może oznaczać, że jesteś przepracowany i jedyne o czym marzysz to… (znaczenie snu hamak)

Hamburger – Jeśli ten amerykański przysmak pojawia się w Twoim śnie, może oznaczać, że masz… (znaczenie snu hamburger)

Hamulec – Może oznaczać, że wewnętrznie hamujesz się by czegoś nie zrobić lub nie powiedzieć… (znaczenie snu hamulec)

Handel – Jeśli pojawia się w Twoim śnie, może oznaczać, że jeśli w najbliższych dniach podejmiesz… (znaczenie snu handel)

Harcerz – Najczęściej kojarzy nam się z uczciwością, zaradnością, dobrocią oraz spędzaniem czasu na wolnym powietrzu… (znaczenie snu harcerz)

Harfa – Najczęściej kojarzy się z czymś pięknym, elegancki i anielskim. Jeśli instrument ten pojawia się w Twoim śnie… (znaczenie snu harfa)

Harmonijka – Jest instrumentem, który najczęściej kojarzy się z bluesem, a więc muzyką nieco sentymentalną… (znaczenie snu harmonijka)

Hejnał – Najczęściej jest czymś wzniosłym, napawającym dumą i powagą. Jeśli więc pojawia się on w Twoim śnie… (znaczenie snu hejnał)

Helikopter – Pozwala nam się wzbić w niebo i w szybkim czasie zmienić lokalizację. Jeśli maszyna ta pojawia się… (znaczenie snu helikopter)

Hełm – Pełni funkcję ochrony głowy, jeśli więc pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że odczuwasz zagrożenie… (znaczenie snu hełm)

Herb – Kojarzy się z dumą i wysoką pozycją. Jeśli więc pojawia się on w Twoim śnie, może to oznaczać, że jest wiele… (znaczenie snu herb)

Herbata – Zazwyczaj kojarzy się z chwilą relaksu i czymś przyjemnym. Jeśli więc napój ten pojawia się w Twoim śnie… (znaczenie snu herbata)

Herbatnik – Kojarzy nam się z chwilą relaksu i przyjemności. Jeśli więc ciasteczko to pojawia się w Twoim śnie, może… (znaczenie snu herbatnik)

Herkules – Symbolizuje siłę, determinację i odwagę. Jeśli pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że potrzebujesz… (znaczenie snu Herkules)

Hiena – Jest zwierzęciem padlinożernym i z tego właśnie powodu kojarzy nam się ze śmiercią, oraz korzystaniem na niej… (znaczenie snu hiena)

Hieroglify – Symbolizują coś bardzo odległego i tajemniczego, co niełatwo zrozumieć jeśli nie ma się odpowiedniego… (znaczenie snu hieroglify)

Hipis – Najczęściej kojarzy nam się z wolnością, podróżami, zabawą, muzyką i miłością. Jeśli człowiek taki pojawia… (znaczenie snu hipis)

Hipopotam – Mimo że najczęściej taki nie jest, kojarzy nam się ze zwierzęciem ociężałym, wolnym i… (znaczenie snu hipopotam)

Hiszpania – Kojarzy nam się ze słońcem, tańcem, pięknymi plażami i pysznym jedzeniem. Jeśli kraj ten pojawia się… (znaczenie snu Hiszpania)

Hitler – Jako postać historyczna, najczęściej nie kojarzy się nam z niczym przyjemnym. Na myśl przywodzi raczej przemoc… (znaczenie snu Hitler)

Hokej – Najczęściej kojarzy nam się z zawziętością, rywalizacją, męstwem, siłą oraz determinacją. Jeśli więc sport ten pojawia… (znaczenie snu hokej)

Homar – Kojarzy się z dostatkiem, bogactwem i luksusem. Jeśli więc pojawia się on w Twoim śnie, może to znaczyć, że… (znaczenie snu homar)

Hot dog – Może to oznaczać, że próbujemy osiągnąć coś po jak najmniejszej linii oporu. Nie da się jednak odnieść… (znaczenie snu hot dog)

Hotel – Symbolizuje ucieczkę od codzienności, podróż czy zmianę otoczenia. Jeśli pojawia się on w Twoim śnie… (znaczenie snu hotel)

Hula hop – Kojarzy się z zabawą, dzieciństwem i beztroską. Jeśli więc pojawia się ono w Twoim śnie, może to oznaczać… (znaczenie snu hula hop)

Hulajnoga – Najczęściej kojarzy się ze spędzaniem czasu na świeżym powietrzu, zabawą, sportem i ładną pogodą… (znaczenie snu hulajnoga)

Huragan – Jeśli to zjawisko atmosferyczne pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że jest w Tobie mnóstwo… (znaczenie snu huragan)

Hurtownia – Może oznaczać, że czujesz silną potrzebę posiadania więcej niż masz w tym momencie. Zastanów się… (znaczenie snu hurtownia)

Huśtawka – Pojawiająca się we śnie może mieć zarówno znaczenie pozytywne jak i negatywne. W pierwszym… (znaczenie snu huśtawka)

Hydraulik – Zajmuje się wodą, która w symbolice sennej oznacza przepływ emocji oraz energii. Jeśli więc osoba… (znaczenie snu hydraulik)

Na następnych stronach znajdziesz kolejne znaczenia snów zaczynające się od kolejnych liter alfabetu…

A     B     C     Ć     D     E     F     G     H     I     J     K     L     Ł     M    N     O     P     R     S     Ś     T     U     W     Y     Z     Ź     Ż