Księga snów

Poniższa lista przedstawia główne hasła, które związane są ze snem rozpoczynającym się na literę „F”. Po rozwinięciu opis jest bardziej szczegółowy. Ułożenie alfabetyczne pomoże z pewnością szukanie.

A     B     C     Ć     D     E     F     G     H     I     J     K     L     Ł     M    N     O     P     R     S     Ś     T     U     W     Y     Z     Ź     Ż

F

Fabryka – Jeśli pojawia się ona w Twoim śnie, może to oznaczać, że zauważyłeś… (znaczenie snu fabryka)

Fajka – Jeśli pojawia się w Twoim śnie może to znaczyć, że potrzebna Ci… (znaczenie snu fajka)

Faks – Symbolizuje jakieś zgryzoty lub niezbyt pozytywne informacje… (znaczenie snu faks)

Fale – Są symbolem naszych uczuć i emocji. Wszystko zależy więc od ich rozmiaru oraz… (znaczenie snu fale)

Faraon – Jest symbolem osoby, która ma potężną władze i wpływy. (znaczenie snu faraon)

Farba – Jeśli pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że masz… (znaczenie snu farba)

Farma – W symbolice sennej oznacza chęć powrócenia do natury, a także potrzebę… (znaczenie snu farma)

Fartuch – Jeśli pojawia się w Twoim śnie, może to znaczyć, że wewnętrznie czujesz, że… (znaczenie snu fartuch)

Fasola – Być może wpadniesz niebawem na pomysł, który wywróci Twój świat do góry nogami… (znaczenie snu fasola)

Fast food – We śnie najczęściej symbolizuje jakąś pokusę, której jesteśmy poddani… (znaczenie snu fast food)

Ferie – Gdy często pojawiają się w Twoich snach, może to znaczyć, że… (znaczenie snu ferie)

Festiwal – Pojawiający się we śnie najczęściej symbolizuje ochotę na oderwanie się od szarej rzeczywistości czy… (znaczenie snu festiwal)

Festyn – Pojawiający się we śnie może znaczyć, że potrzebujesz czyjegoś świeżego spojrzenia na sprawę, która od dłuższego… (znaczenie snu festyn)

Figa – Najczęściej oznacza kobiecość, płodność, seksualność, a także dostatek. Może więc zwiastować zarówno… (znaczenie snu figa)

Figurka – Widziana we śnie może symbolizować nasze spojrzenie na innych lub na nas samych. Przykładowo jeśli śni… (znaczenie snu figurka)

Filharmonia – Kojarzy się zazwyczaj z kulturą, piękną muzyką, instrumentami i przeżyciami duchowymi… (znaczenie snu filharmonia)

Filiżanka – Jeśli pojawia się w Twoim śnie, możesz wypatrywać na horyzoncie jakiegoś pozytywnego wydarzenia… (znaczenie snu filiżanka)

Film – Oznacza to, że po raz kolejny „przerabiasz” jakieś wydarzenie ze swojego życia. Ciągle rozpamiętujesz to, czego… (znaczenie snu film)

Filozof – Najczęściej symbolizuje fakt, że zamiast działać, Ty tylko układasz plany i o nich mówisz. To nie sprawi, że… (znaczenie snu filozof)

Fiołek – Jest kwiatem, który symbolizuje niewinność, skromność, prawdę, wierność oraz szczęście. Może zwiastować też… (znaczenie snu fiołek)

Firanka – Jeśli pojawia się w Twoim śnie, może to znaczyć, że inni widzą w Tobie głównie te cechy, które stanowią Twoją… (znaczenie snu firanka)

Flaga – Symbolizuje jakieś ważne wydarzenia z Twojego życia. Zwraca uwagę na to, że nie powinieneś o nich zapominać… (znaczenie snu flaga)

Flaki – Symbol ten może zwiastować nie tylko chorobę Twoją lub kogoś z Twoich bliskich ale także gorzkie rozczarowania… (znaczenie snu flaki)

Flamaster – Kojarzy się z czymś, za pomocą czego tworzymy, nadajemy barwy, wyrażamy siebie czy wypełniamy coś… (znaczenie snu flamaster)

Flet – Pojawiający się we śnie najczęściej symbolizuje harmonię, która w końcu nastała w Twoim życiu. Może jednak oznaczać… (znaczenie snu flet)

Flirt – Pojawiający się we śnie symbolizuje Twoje zmęczenie codziennością, obowiązkami i monotonią. Chciałbyś się oderwać… (znaczenie snu flirt)

Foka – Jeśli pojawiła się w Twoim śnie, może to oznaczać, że za wszelką cenę próbujesz połączyć emocje z rozumem… (znaczenie snu foka)

Folia – Pojawiająca się we śnie symbolizuje chęć zabezpieczenia się lub ukrycia przed czymś. Być może czujesz, że ktoś… (znaczenie snu folia)

Fontanna – Najczęściej symbolizuje przypływ energii, twórczość, kreatywność, radość i spontaniczność. Jesteś w… (znaczenie snu fontanna)

Forteca – Symbolizuje strach przed czymś, zamknięcie się, odcięcie i ciągłą gotowość do ataku. Jeśli pojawia się w Twoim śnie… (znaczenie snu forteca)

Fortepian – może symbolizować Twoje uwrażliwienie, które już nastąpiło lub nastąpi niebawem. Zmieni się Twoje… (znaczenie snu fortepian)

Fotel – kojarzy nam się zazwyczaj z czymś przyjemnym – odpoczynkiem, wygodą czy relaksem. Jeśli pojawia się w Twoim śnie… (znaczenie snu fotel)

Frędzle – pojawiające się we śnie najczęściej symbolizują natłok myśli i emocji, które w Tobie obecnie siedzą… (znaczenie snu frędzle)

Fryzjer – w symbolice sennej jest kimś, kto próbuje „uczesać nasze myśli”, pomóc nam je poukładać i zrozumieć. Jeśli więc… (znaczenie snu fryzjer)

Fundamenty – Jeśli więc pojawiają się w Twoim śnie, może to oznaczać, że brakuje Ci oparcia i zrozumienia… (znaczenie snu fundamenty)

Furtka – pojawiająca się we śnie symbolizuje możliwość wejścia w nowy etap życia. Jesteś na tyle dojrzały, że doskonale… (znaczenie snu furtka)

Fusy – symbolizują coś niepotrzebnego, co powinieneś wyrzucić ze swojego życia. Gdy często pojawiają się w Twoim śnie, może… (znaczenie snu fusy)

Futro – oznacza to, że zazdrościsz komuś jego życia, wyglądu czy pozycji i chciałbyś być w jego skórze. Pamiętaj jednak, że… (znaczenie snu futro)

Na następnych stronach znajdziesz kolejne znaczenia snów zaczynające się od kolejnych liter alfabetu…

A     B     C     Ć     D     E     F     G     H     I     J     K     L     Ł     M    N     O     P     R     S     Ś     T     U     W     Y     Z     Ź     Ż