Księga snów

Poniższa lista przedstawia główne hasła, które związane są ze snem rozpoczynającym się na literę „Ś”. Po rozwinięciu opis jest bardziej szczegółowy. Ułożenie alfabetyczne pomoże z pewnością szukanie.

A     B     C     Ć     D     E     F     G     H     I     J     K     L     Ł     M    N     O     P     R     S     Ś     T     U     W     Y     Z     Ź     Ż

Ś

Ścieki – Może to wskazywać na fakt, że coś z Twojej przeszłości, mimo usilnych prób, nie daje o sobie zapomnieć… (znaczenie snu ścieki)

Ścieżka – Jeśli pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że przed Tobą jest jakaś nowa sytuacja i powinieneś… (znaczenie snu ścieżka)

Ścinanie -To pozbywanie się tego, co niepotrzebne lub zniszczone. Należy jednak szerzej spojrzeć na interpretację tego snu… (znaczenie snu ścinanie)

Ślady – Jeśli pojawiają się one w Twoim śnie, może to oznaczać, że potrzebujesz wskazówek, jakiejś rady lub… (znaczenie snu ślady)

Śledzić – Jeśli czynność ta, pojawia się w Twoim śnie, może to znaczyć, że niebawem sam odkryjesz jakiś sekret… (znaczenie snu śledzić)

Śledź – Jeśli śni Ci się śledź, a także każda inna dowolna ryba, możesz być pewny, że niebawem rozwiniesz skrzydła i… (znaczenie snu śledź)

Ślepota – Najczęściej wiąże się z niezauważaniem czy ignorowaniem pewnych spraw. Możliwe, że kilka osób… (znaczenie snu ślepota)

Ślimak – Jeśli pojawia się w Twoim śnie, może oznaczać, że najbliższy czas będzie bardzo harmonijny, wypełniony zabawą… (znaczenie snu ślimak)

Śliwka – Najczęściej jest świetnym znakiem. Może mieć bowiem związek ze znaczną poprawą humoru śniącego… (znaczenie snu śliwka)

Ślub – W symbolice sennej oznacza połączenie tego, co duchowe z tym, co wiąże się z rozumem. Całkiem możliwe więc, że… (znaczenie snu ślub)

Śmiech – Jeśli pojawia się on w Twoim śnie, jest to najczęściej bardzo dobra wróżba. Należy jednak zwrócić uwagę na… (znaczenie snu śmiech)

Śmieci – Kojarzą nam się z odpadami, czymś niepotrzebnym, brudnym i śmierdzącym. Nie chcemy mieć ich w naszym… (znaczenie snu śmieci)

Śnieg – Może przybierać zarówno pozytywne, jak i negatywne znaczenie. (znaczenie snu śnieg)

Śpiewać – Osoby śniące o śpiewaniu mają szanse osiągnąć sukces w życiu prywatnym jak i zawodowym. (znaczenie snu śpiewać)

Świeca – Jest symbolem mądrości, oświecenia, iluminacji duchowej oraz wewnętrznej spójności. (znaczenie snu świeca)

Święto – Zapowiada radosny okres w życiu, może odnosić się do rzeczywistej celebracji jakiegoś… (znaczenie snu święto)

Święty Mikołaj – Prognozuje pojawienie się w naszym życiu nowych, lepszych dni, a wraz z nimi… (znaczenie snu Święty Mikołaj)

Na następnych stronach znajdziesz kolejne znaczenia snów zaczynające się od kolejnych liter alfabetu…

A     B     C     Ć     D     E     F     G     H     I     J     K     L     Ł     M    N     O     P     R     S     Ś     T     U     W     Y     Z     Ź     Ż