Księga snów

Poniższa lista przedstawia główne hasła, które związane są ze snem rozpoczynającym się na literę „P”. Po rozwinięciu opis jest bardziej szczegółowy. Ułożenie alfabetyczne pomoże z pewnością szukanie.

A     B     C     Ć     D     E     F     G     H     I     J     K     L     Ł     M    N     O     P     R     S     Ś     T     U     W     Y     Z     Ź     Ż

P

Paczka – Kojarzy nam się z jakąś niespodzianką i czymś co z zaciekawieniem otwieramy… (znaczenie snu paczka)

Pająk – Najpewniej zwiastuje to jakieś sytuacje, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się straszne lub nieprzyjemne… (znaczenie snu pająk)

Pajęczyna – Najczęściej przywodzi nam na myśl coś niezbyt przyjemnego, na co zdecydowanie nie chcemy się natknąć… (znaczenie snu pajęczyna)

Pakować – To w większości przypadków pomyślny znak, szczególnie jeśli we śnie widzisz jak Twoi bliscy coś pakują lub… (znaczenie snu pakowanie)

Palec – Może wskazywać na coś, grozić, przywoływać, oskarżać czy pokazywać jakieś umowne znaki… (znaczenie snu palec)

Palma – Oznacza zwycięstwo, a także błogosławieństwo. Jeśli więc pojawia się ona w Twoim śnie, może wskazywać na fakt, że… (znaczenie snu palma)

Pałac – Jeśli budynek ten pojawia się w Twoim śnie, może oznaczać, że jesteś osobą o bogatym wnętrzu – kreatywną… (znaczenie snu pałac)

Pan młody – Jest często symbolem chęci zawarcia związku małżeńskiego. (znaczenie snu pan młody)

Panna młoda – To szczęście, wierność, gorące uczucie oraz zaufanie. Prawdopodobnie wewnętrznie czujesz, że… (znaczenie snu panna młoda)

Pantera – Najczęściej kojarzy nam się ze zwinnością i szybkością, ale także ze śmiertelnym niebezpieczeństwem… (znaczenie snu pantera)

Papier – Może mieć tak samo dużo znaczeń, jak wiele ma zastosowań. Papier do pakowania, do pieczenia, toaletowy i… (znaczenie snu papier)

Papieros – Musisz spróbować się wyciszyć ponieważ nerwy i pośpiech nie są dobrymi doradcami… (znaczenie snu papieros)

Papież – Jeśli pojawia się on w Twoich sennych marzeniach, może to zwiastować nadchodzący relaks… (znaczenie snu papież)

Pączki – Może mówić o złych nawykach żywieniowych, a także napominać aktywności fizycznej. (znaczenie snu pączki)

Piasek – Symbolizuje on nasze zmartwienia oraz obawę przed brakiem czasu na poprawę naszej sytuacji. (znaczenie snu piasek)

Piekło – Może obrazować wyparte treści psychiczne oraz cierpienie, które nam przysparzają. (znaczenie snu piekło)

Pielęgniarka – Zwiastuje najczęściej problemy i niedogodności losu. Nie jest odbierany za pozytywny znak. (znaczenie snu pielęgniarka)

Pieniądze – Kojarzą nam się z kwestiami materialnymi oraz jakością życia. Nie wszystko możemy za nie kupić, jednak… (znaczenie snu pieniądze)

Pień – Jest najczęściej odbierany jako odzwierciedlenie osobowości śpiącego. (znaczenie snu pień)

Pierścionek – Jest symbolem miłości, wierności, bliskości z drugą osobą, a także władzy i bogactwa. (znaczenie snu pierścionek)

Piramida – Jest często zapowiedzią zmian i wskazuje, że w naszym życiu nadszedł odpowiedni czas na nie. (znaczenie snu piramida)

Pizza – Odbiera się ją jako zapowiedz dobrej zabawy, podróży lub nabierania nowego doświadczenia. (znaczenie snu pizza)

Pochodnia – Niewątpliwie światło pochodni ma sprawić, że lepiej dojrzymy to co do tej pory umykało naszym oczom. (znaczenie snu pochodnia)

Pociąg – Jest symbolem siły życiowej. Odnosi się do posiadanej przez nas kontroli nad ważnymi sprawami. (znaczenie snu pociąg)

Podróż – Będzie odzwierciedleniem naszych uczuć i osobowości. (znaczenie snu podróż)

Podróż w czasie – Najczęściej odnosi się do naszego życia miłosnego. (znaczenie snu podróż w czasie)

Pogrzeb – Jest to skryte pragnienie pozbycia się z naszego życia kogoś lub czegoś co bardzo nam ciąży. (znaczenie snu pogrzeb)

Pokój – Może oznaczać, że brakuje nam w życiu kogoś kto by nas poprowadził. (znaczenie snu pokój)

Policja – Może przypomnieć ci o kontrolowaniu swoich pragnień lub lekkomyślnego zachowania. (znaczenie snu policja)

Polowanie – Może oznaczać ambicję i żądzę życiową na sukces, a także, że szukasz rozwiązania problemu fizycznego bądź… (znaczenie snu polowanie)

Pomidor – Jest symbolem szczęścia i spokoju, a jednocześnie przypomina, aby zachować ostrożność. (znaczenie snu pomidor)

Pomnik – Może być symbolem sukcesów, wysokiej samooceny, uznania a także honoru i pracowitości. (znaczenie snu pomnik)

Pończochy – Mają dwie odmienne symboliki. Jedna z nich nakazuje ostrożność i uwagę. Druga natomiast… (znaczenie snu pończochy)

Porwanie – Wyraża nasz problem, z którym nie umiemy sobie poradzić. (znaczenie snu porwanie)

Powietrze – We śnie obejmuję swoją symboliką życie psychiczne i umysłowe. (znaczenie snu powietrze)

Powódź – Wiąże się z jednym z najmocniejszych żywiołów jakim jest woda. (znaczenie snu powódź)

Pożar – Jeśli więc katastrofa, którą jest pożar pojawia się w Twoim śnie, musisz zwrócić uwagę na… (znaczenie snu pożar)

Pranie – Oznacza długi i trudny czas w naszym życiu, z którym musimy się zmierzyć. (znaczenie snu pranie)

Prasowanie – Jego symbolika najczęściej jest pozytywna i nie przysporzy śpiącemu wielu zmartwień. (znaczenie snu prasowanie)

Prezenty – We śnie są symbolem wyjątkowego szczęścia i dobrego samopoczucia. (znaczenie snu prezenty)

Przychodnia – Odbiera się ją jako znak, że powinniśmy być bardziej ostrożni i działać zapobiegawczo, nie tylko… (znaczenie snu przychodnia)

Przyjęcie – Często zwiastują nowe znajomości, odnowienie starych kontaktów lub polepszenie obecnych relacji z pewnymi ludźmi. (znaczenie snu przyjęcie)

Przytulanie – Jest miłym doznaniem i zapewnia śpiącemu przyjemne emocje podczas snu. (znaczenie snu przytulanie)

Pszczoła – Przedstawia się ją jako znak dobrych chwil, które będą wymagały od nas nie tylko ciężkiej pracy ale również i cierpliwości. (znaczenie snu pszczoła)

Pustynia – Jest symbolem naszej postawy życiowej, rzetelności i rozsądku, który nas nie opuszcza w codziennych… (znaczenie snu pustynia)

Na następnych stronach znajdziesz kolejne znaczenia snów zaczynające się od kolejnych liter alfabetu…

A     B     C     Ć     D     E     F     G     H     I     J     K     L     Ł     M    N     O     P     R     S     Ś     T     U     W     Y     Z     Ź     Ż