Księga snów

Poniższa lista przedstawia główne hasła, które związane są ze snem rozpoczynającym się na literę „O”. Po rozwinięciu opis jest bardziej szczegółowy. Ułożenie alfabetyczne pomoże z pewnością szukanie.

A     B     C     Ć     D     E     F     G     H     I     J     K     L     Ł     M    N     O     P     R     S     Ś     T     U     W     Y     Z     Ź     Ż

O

Oaza – Może oznaczać, że niebawem sprawy się poukładają, uda Ci się rozwiązać problemy lub… (znaczenie snu oaza)

Obcas – Jeśli pojawia się w Twoim śnie, może oznaczać, że chętnie zobaczyłbyś siebie w nowej odsłonie… (znaczenie snu obcas)

Obcy – Kojarzy nam się z niepewnością, być może pewną dozą lęku oraz chęcią poznania… (znaczenie snu obcy)

Obelgi – Jeśli pojawiają się w Twoim śnie, może to oznaczać, że ktoś niedawno nieźle zalazł Ci za skórę… (znaczenie snu obelgi)

Obiad – Najczęściej kojarzy nam się z pożywieniem, zaspokojeniem głodu, chwilą relaksu i przyjemności… (znaczenie snu obiad)

Obierać – Pojawiająca się ta czynność w Twoim śnie może oznaczać, że chcesz pozbyć się ze swojego życia czegoś, co Ci przeszkadza (znaczenie snu obierać)

Obłąkanie – najczęściej śni się w momencie, gdy na jawie przechodzimy przez jakieś problemy, z którymi… (znaczenie snu obłąkanie)

Obrączka – Jeśli pojawia się ona w Twoim śnie, najpewniej chodzi o sprawy uczuciowe… (znaczenie snu obrączka)

Obraz – Jeśli obrazy pojawiają się w Twoim śnie, może to oznaczać, że masz potrzebę jakichś wyższych doznań… (znaczenie snu obraz)

Obrus – Przywodzi na myśl pożywienie, elegancję, rodzinę oraz przyjemnie spędzony czas… (znaczenie snu obrus)

Ocean – Kojarzy nam się z głębią, czymś pięknym i niebezpiecznym. Jeśli więc pojawia się on w Twoim śnie, może… (znaczenie snu ocean)

Odwiedziny – Sen najczęściej zwiastuje zmianę miejsca zamieszkania, a także spore wydatki, które często nie są przez ciebie planowane. (znaczenie snu odwiedziny)

Ogień – To silne emocje, pożądanie, namiętność i pasja. Może być delikatny i łagodny jak również niebezpieczny… (znaczenie snu ogień)

Ogórek – Jest symbolem dobrej pogody ducha. Jeśli śniący o ogórkach jest chory może liczyć na szybki powrót do zdrowia. (znaczenie snu ogórek)

Ogród – Symbolizuje miejsce spokoju i odpoczynku. Jest również miejscem, w którym nasze życie będzie wymagało… (znaczenie snu ogród)

Okulary – Mogą one pokazać, że twoje życie nie toczy się dobrym torem bądź nie zachowujesz równowagi życia… (znaczenie snu okulary)

Okulista – Widziany we śnie jest znakiem, że coś się dzieje w twoim życiu co unika z twojego pola widzenia. (znaczenie snu okulista)

Ołtarz – We śnie jest często symbolem potrzeby idealistycznej postawy życiowej oraz posiadania wysokich ambicji. (znaczenie snu ołtarz)

Orzechy – Najczęściej symbolizują stabilność, mądrość, zdrowie i pozytywny nastrój. (znaczenie snu orzechy)

Osuwisko – Reprezentuje niepewne sytuacje, które pojawiają się w naszym życiu w najmniej oczekiwanym momencie. (znaczenie snu osuwisko)

Osy – Widziane we śnie są odzwierciedleniem fałszywych ludzi w naszym towarzystwie. (znaczenie snu osy)

Na następnych stronach znajdziesz kolejne znaczenia snów zaczynające się od kolejnych liter alfabetu…

A     B     C     Ć     D     E     F     G     H     I     J     K     L     Ł     M    N     O     P     R     S     Ś     T     U     W     Y     Z     Ź     Ż