Kolor czerwony

Sennik kolor czerwony

Kolor czerwony kojarzony jest z miłością, pożądaniem seksualnym i namiętnością. Ma on jednak w sobie również burzliwą energie, oznacza gniew i zagrożenie. W snach jest odbierany bardzo indywidualnie, zależnie od sytuacji. Zapamiętaj więc w jakich okolicznościach i z czym konkretnie łączył się ten kolor – pozwoli to na lepszą interpretację snu.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z kolorem czerwonym:

księga snów

Znaczenie snu kolor czerwony

  • Czerwone ubrania w śnie – kiedy śniłeś, że masz na sobie czerwone ubranie oznacza to, że będziesz miał dobrą passe w rzeczywistości i siłę na pozbycie się wrogów z otoczenia. Jeśli jesteś chory spodziewaj się szybkiego powrotu do zdrowia, zaś kiedy jesteś zdrowy bądź nastawiony na dobry nastrój i udane nadchodzące dni.
  • Czerwony kolor jako światło w śnie – jest to symbol namiętności i dobrej energii, jednocześnie może symbolizować problemy w sprawach miłosnych, w twoim związku mogą pojawić się kłopoty i zmartwienia. Światło bądź sygnalizacja świetlna migająca na czerwono to symbol, że twoje plany są zagrożone ktoś stanie na twojej drodze.
  • Czerwone włosy w śnie – sen, w którym farbujesz włosy na czerwono, może sygnalizować, że wkrótce znajdziesz się w centrum uwagi, jeśli jednak to ty farbowałeś komuś włosy na czerwono, bardzo możliwe, że twoje czyny mogą zaszkodzić innym w twoim otoczeniu.
  • Czerwone kwiaty w śnie – czerwień w postaci kwiatów to symbol miłości, jeśli więc jesteś zakochany to znak, że pora otworzyć swoje uczucia na tę osobę, w innym wypadku może być ci ciężko poradzić sobie z nimi.
  • Czerwone niebo w śnie – jeśli patrzyłeś na czerwone niebo w swoim śnie, możesz być przygotowany na konflikt w pracy bądź w domu.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x