Kolejka

Sennik kolejka

Kolejka w sensie szeregu ludzi czekających na coś najczęściej w symbolice sennej wiąże się z naszą pozycją na jawie. Jeśli więc śni Ci się, że jesteś na początku kolejki, wewnętrznie wiesz, że idziesz w dobrym kierunku, a Twoje życie wygląda tak, jakbyś sobie tego życzył. Jeśli natomiast we śnie jesteś na szarym końcu jakiejś kolejki, sugeruje to, że Twoje potrzeby nie są spełnione. Chciałbyś od życia czegoś więcej jednak nie wiesz jak się do tego zabrać.

księga snów

Znaczenie snu kolejka

  • Jeśli we śnie stoisz w kolejce – niebawem spotkasz kogoś, kogo dawno nie widziałeś. Szybko okaże się, że nadal sporo Was łączy, więc najprawdopodobniej ta relacja będzie miała szansę nadal się rozwijać!
  • Kiedy śni Ci się, że stoisz na początku kolejki – Twoje życie jest bardzo szczęśliwe i wewnętrznie czujesz, że w większości podjąłeś dobre decyzje
  • Kiedy śni Ci się, że stoisz na samym końcu kolejki – wewnętrznie czujesz, że nie osiągnąłeś jeszcze tego, o czym marzyłeś. Może na to wpływać lęk przed podjęciem działania lub jakieś osoby, które skutecznie Cię blokują
  • Gdy we śnie widzisz kolejkę – wygląda na to, że masz cichego wielbiciela, który podkochuje się już w Tobie od pewnego czasu. Domyślasz się kto to taki?
  • Gdy śni Ci się kolejka, która zdaje się w ogóle nie posuwać do przodu – jeśli nadal będziesz tak biernie podchodził do życia, to nigdy nie osiągniesz prawdziwego spełnienia. Musisz w końcu ruszyć z miejsca i zacząć działać!
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x