Kijanka

Sennik kijanka

Kijanka czyli larwa płazów, takich jak chociażby żaby jest symbolem potencjału oraz zmiany na lepsze. Jeśli więc pojawia się ona w twoim śnie, może to oznaczać, że niebawem staniesz się lepszą wersją samego siebie. Może awansujesz, a może nauczysz się czegoś pożytecznego? Być może spełnisz jakieś bardzo ważne marzenie, które przy okazji pozwoli Ci bardziej uwierzyć w siebie. Wszystko jest możliwe, więc wyglądaj tego, co szykuje dla Ciebie los!

Zobacz podobne znaczenia snów związane z kijanką:

księga snów

Znaczenie snu kijanka

  • Jeśli we śnie widzisz kijankę – niebawem będzie Ci na czymś zależało tak bardzo, że jednocześnie z radością, pojawi się strach o to by tego nie stracić
  • Jeśli śni Ci się dużo kijanek – czekają Cię jakieś problemy jednak nie martw się na zapas, ponieważ rozprawisz się z nimi raz dwa!
  • Gdy jesteś panną i śnią Ci się pływające kijanki – niebawem poznasz kogoś bardzo przystojnego i bogatego jednak uważaj! Człowiek ten będzie bowiem całkowicie pozbawiony skrupułów!
  • Gdy jesteś żonatym mężczyzną i śnią Ci się pływające kijanki – wdasz się w romans, którego ostatecznie będziesz bardzo żałował
  • Kiedy we śnie łapiesz kijanki – zwróć większą uwagę na swoje zdrowie oraz dietę. Ostatnio bowiem bardzo to zaniedbałeś!
  • Jeśli we śnie zabijasz kijanki – jakaś drobna rzecz może poróżnić Cię z kimś, na kim bardzo Ci zależy. Uważaj więc na to co robisz i na to, co mówisz!
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x