Jubiler

Sennik jubiler

Jubiler w śnie traktowany jest, jako pozytywny znak. Dotyczy on głównie kwestii finansowych. Osoby bezrobotne mogą liczyć na dobrą posadę, natomiast pracujący na podwyżki i awanse. Sennik tłumaczą widok jubilera w marzeniach sennych, również jako znak na zdobycie wiedzy, dzięki której staniemy się bardziej pewni i obeznani w sprawach związanych z biznesem.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z jubilerem:

księga snów

Znaczenie snu jubiler

  • Jeśli we śnie jesteś u jubilera – zwróć uwagę na ludźmi, z którymi pracujesz. Ktoś z bliskiego grona będzie próbował ci zaszkodzić.
  • Jeśli we śnie pracujesz w sklepie jubilerskim – będziesz postawiony na wysokim stanowisku. Zdobędziesz szacunek i uznanie, wielu ważnych ludzi.
  • Kiedy śnisz o rozmowie z jubilerem – otrzymasz świetne porady, co do kwestii finansowych. Jeśli uda ci się wprowadzić je w życie, sen wróży, że będzie ono na wysokim poziomie.
  • Kiedy we śnie wydajesz dużo pieniędzy u jubilera – sen odbierany jest jako oznaka nagłego przypływu gotówki. Być może chodzi tutaj o awans w pracy, dużą wygraną w grze losowej lub spadek.
  • Jeśli śnisz o napadzie na jubilera – to ostrzeżenie przed dużą utratą gotówki. Staraj się w najbliższym czasie ograniczyć wydatki i nie wchodzić w niepewne układy biznesowe.
  • Jeśli śnisz o naprawie biżuterii u jubilera – ktoś poratuje cię w trudnej sytuacji życiowej.
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x