Gryzienie

Sennik gryzienie

Gryzienie kojarzy nam się nie tylko z jedzeniem ale także złością, nienawiścią, gniewem i strachem. Może być również symbolem pożądania oraz aktu seksualnego. Interpretacji jest wiele, ważne więc by przypomnieć sobie jak najwięcej szczegółów dotyczących tego snu.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z gryzieniem:

księga snów

Znaczenie snu gryzienie

  • Kiedy śni Ci się, że gryziesz kogoś znajomego – świadomie lub nie, ale podkochujesz się w tej osobie
  • Kiedy śni Ci się, że gryziesz kogoś nieznajomego – uważaj na swój temperament, ponieważ jeśli się trochę nie uspokoisz, w końcu napytasz sobie biedy
  • Jeśli we śnie to Ty zostajesz ugryziony – masz w sobie sporo negatywnych emocji, które aż proszą się o jakieś bezpieczne i kontrolowane ujście. Postaw więc na przyjemny wysiłek fizyczny!
  • Gdy we śnie gryziesz owoc – musisz zwrócić większą uwagę na swoje zdrowie, kondycję oraz dietę. Postaw na warzywa i sport, a szybko zobaczysz efekty – będziesz nie tylko lepiej wyglądać ale i poprawi się Twoje samopoczucie!
  • Jeśli we śnie gryziesz mięso – twoje potrzeby seksualne nie są w pełni zaspokojone. Porozmawiaj o tym z partnerem lub partnerką, ponieważ prędzej czy później dojdzie do zdrady
  • Kiedy śni Ci się, że gryziesz długopis – cały czas się czymś denerwujesz i o coś martwisz. Nie podchodź do życia aż tak poważnie, a od razu zobaczysz, że wszystko wyda Ci się łatwiejsze i przyjemniejsze!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x