Gorset

Sennik gorset

Gorset najczęściej kojarzy nam się ze zmysłowością, kobiecością oraz modą. Jeśli pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że zwracasz dużą uwagę na wygląd, zarówno swój jak i u innych. Mimo to, nie jesteś próżny ani narcystyczny. Po prostu dbasz o siebie i lubisz gdy inni też to robią.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z gorsetem:

księga snów

Znaczenie snu gorset

  • Jeśli we śnie widzisz gorset – ktoś jest Tobą bardzo zainteresowany jednak nie z tych powodów, o których myślisz
  • Kiedy we śnie nosisz gorset – Twój wysiłek, który ostatnio w coś włożyłeś niestety pójdzie na marne. Nie poddawaj się jednak, następnym razem się uda!
  • Gdy we śnie nosisz gorset, który jest bardzo ciasno związany – czujesz, że ktoś Cię przymusza do jakiegoś zachowania. Nie jesteś do końca sobą, co zaczyna powoli Cię męczyć
  • Jeśli we śnie zdejmujesz z siebie gorset – niebawem Twoje zmartwienia i udręki odejdą w zapomnienie. Nabierzesz wiary w to, że wszystko jednak ułoży się tak, jakbyś sobie tego życzył
  • Jeśli we śnie zdejmujesz z kogoś gorset – niedługo uwolnisz kogoś od cierpień psychicznych lub fizycznych
  • Kiedy śnisz, że wiążesz na kimś gorset – bardzo drażnisz kogoś ze swojego bliskiego otoczenia. Niebawem osoba ta wybuchnie i da Ci do zrozumienia, że nie darzy Cię sympatią. Na szczęście okaże się, że z wzajemnością!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x