Głód

Sennik głód

Głód pojawiający się we śnie, najczęściej symbolizuje głód emocjonalny. Czujesz się zagubiony, niezrozumiany lub niedoceniony. Być może potrzebujesz ciepła i miłości, których nie dostajesz lub dostajesz ich zbyt mało. Sen o głodzie może jednak odzwierciedlać także niespełnione potrzeby seksualne.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z głodem:

księga snów

Znaczenie snu głód

  • Jeśli we śnie odczuwasz głód, a nigdzie na około nie ma jedzenia – masz potrzeby, o których nie mówisz głośno ponieważ wiesz, że i tak nie zostaną zaspokojone. Prawdopodobnie się jednak mylisz. Spróbuj o nich porozmawiać z kimś bliskim – może się bowiem okazać, że odbieracie w tej kwestii na tych samych falach!
  • Gdy nie możesz w żaden sposób zaspokoić głodu, mimo że jesz – masz zbyt duże oczekiwania, co może sprawić, że nigdy tak do końca nie będziesz szczęśliwy. Spróbuj czerpać satysfakcję z tego, co masz – taka postawa znacznie lepiej wpływa na samopoczucie oraz samoocenę!
  • Kiedy śni Ci się, że jesteś głodny i udaje Ci się najeść – uda Ci się spełnić skryte marzenia o ile postawisz na systematyczność!
  • Jeśli śni Ci się, że widzisz głodnych ludzi – niebawem poznasz kogoś, kto bardzo namiesza w Twoim życiu. Spadnie w związku z tym na Ciebie sporo problemów, z którymi długo nie będziesz mógł się uporać
  • Gdy śni Ci się, że karmisz głodnych ludzi – pewna sytuacja pokaże Ci, że jesteś dobrym człowiekiem i potrafisz działać bezinteresownie. Tak trzymaj! Dobro wraca!
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x