Gawron

Sennik gawron

Gawron jest ptakiem kojarzonym z wojną, śmiercią oraz różnymi chorobami, w przeszłości bowiem, stada gawronów latały nad wojskami i żywiły się ciałami poległych. Kultura szwedzka widzi natomiast w gawronach dusze ludzi, którzy zostali zamordowani. Jeśli gawron pojawia się w Twoim śnie, może to więc zwiastować chorobę lub śmierć, ale niekoniecznie – wszystko zależy od szczegółów, które się w nim pojawiły.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z gawronem:

księga snów

Znaczenie snu gawron

  • Jeśli we śnie widzisz gawrona – realizacja Twojego planu nieco się opóźni, ponieważ napotkasz na trochę problemów. Nie zrażaj się tym jednak ponieważ będą to drobnostki!
  • Gdy śni Ci się gawron na dachu – to oznaka kłopotów, które uczepią się Ciebie na kilka dobrych tygodni. Bądź jednak cierpliwy, w końcu je pokonasz!
  • Kiedy śni Ci się gawron na gałęzi – w najbliższym czasie nie podejmuj się dużych inwestycji i nie kupuj żadnych bardzo drogich rzeczy, ponieważ więcej na tej transakcji stracisz niż zyskasz
  • Kiedy śni Ci się, że łapiesz gawrona – pamiętaj by nie wywyższać się i traktować innych tak jak sam chciałbyś być traktowany. Wtedy wszystko pójdzie łatwiej!
  • Jeśli śni Ci się martwy gawron – nie jest to niestety najlepszy znak. Zwiastuje bowiem śmierć lub chorobę kogoś Ci bliskiego
  • Jeśli we śnie widzisz dużo gawronów – zwróć większą uwagę na to, z kim się przyjaźnisz. Czy wszyscy są godni zaufania?
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x