Garbus

Sennik garbus

Garbus to małe, zgrabne auto produkowane od 1938 roku przez niemiecką firmę Volkswagen. Szybko zyskało popularność i do dziś uznawane jest za najdłużej i najliczniej produkowany model samochodu w historii motoryzacji. Jeśli Garbus pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że powinieneś postawić na skromność i przestać wydawać pieniądze na rzeczy niepotrzebne.

księga snów

Znaczenie snu garbus

  • Jeśli we śnie widzisz Garbusa – czeka Cię poprawa stanu zdrowia oraz ogólnego samopoczucia. Poza tym uśmiechnie się do Ciebie los, wykorzystaj więc tą szansę!
  • Kiedy we śnie prowadzisz Garbusa – jesteś inteligentną i zaradną osobą, która w życiu osiągnie wszystko o czym marzy
  • Gdy we śnie jedziesz Garbusem – nie musisz mieć żadnych wątpliwości co do lojalności Twojego przyjaciela. Wasza relacja będzie się tylko umacniała i dawała Wam obydwojgu mnóstwo szczęścia
  • Kiedy śni Ci się rozbity Garbus – coś na jakiś czas powstrzyma Cię przed realizacją jakiegoś ważnego planu. Uzbrój się w cierpliwość, nie wszystko przecież musisz mieć zrobione natychmiast!
  • Jeśli śni Ci się zepsuty Garbus – niebawem spotka Cię przykra sytuacja, z której nie będziesz widział wyjścia. Poproś o radę kogoś ze swoich bliskich, a nagle wszystko się rozjaśni, a Ty zyskasz nadzieję na wyjście z impasu
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x