Gangster

Sennik gangster

Gangster pojawiający się we śnie najczęściej nie wróży niczego dobrego. Może na przykład oznaczać, że masz w sobie ogrom gniewu, który niebawem wybuchnie i może rykoszetem zranić kogoś, kto jest Ci bliski. Śniący się gangster, może też zwiastować problemy finansowe lub te, związane z pracą. Miej się więc na baczności i nie nadużywaj zaufania szefa!

Zobacz podobne znaczenia snów związane z gangsterem:

księga snów

Znaczenie snu gangster

  • Jeśli we śnie widzisz gangstera – w najbliższym czasie postaraj się nikomu nie podpaść, ponieważ kłótnia może się naprawdę źle dla Ciebie skończyć
  • Gdy śni Ci się, że jesteś gangsterem – nie jesteś złym człowiekiem, jednak czasem robisz takie rzeczy, że chyba nikt by Cię o to nie podejrzewał. Póki sprawa nie wyszła na jaw, przestań bo to może sprowadzić na Ciebie naprawdę spore kłopoty!
  • Kiedy śni Ci się, że napada Cię gangster – nikt nie jest wszechwiedzący. Jeśli więc potrzebujesz pomocy, nie bój się o nią prosić!
  • Jeśli we śnie walczysz z gangsterem – coś wywołuje ogromną gonitwę myśli w Twojej głowie. Postaraj się wyciszyć i nieco odpocząć, a odpowiedzi na wszelkie pytania przyjadą same!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x