Gad

Sennik gad

Gad zazwyczaj kojarzony jest z kimś podłym, podstępnym i skoncentrowanym jednie na własnych zyskach. Jeśli pojawia się w Twoim śnie, może znaczyć to, że masz obok siebie nieprzyjaciela, który chce podstawić Ci nogę. Uważaj szczególnie jeśli śniły Ci się węże lub krokodyle – oznacza to, że Twój wróg jest wyjątkowo silny i mocno zmotywowany by Ci zaszkodzić!

Zobacz podobne znaczenia snów związane z gadem:

księga snów

Znaczenie snu gad

  • Kiedy we śnie widzisz gada – któryś z Twoich przyjaciół wkrótce przestanie nim być. Bezsensowna kłótnia, przerodzi się w konflikt, który już na zawsze ochłodzi Wasze relacje
  • Kiedy we śnie widzisz dużo gadów – jesteś emocjonalnie chłodny i potrafisz zachować zimną krew. Pamiętaj jednak, żeby czasem dać upust swoim emocjom, ponieważ długo kumulowane, mogą w końcu wybuchnąć i wyrządzić wiele złego!
  • Gdy śni Ci się, że jakiś gad Cię atakuje – ktoś w rzeczywistości chce Cię zranić i nie będzie przebierał w środkach by to zrobić. Bądź więc czujny!
  • Kiedy śni Ci się, że gonisz gada – uda Ci się załatwić jakąś ważną sprawę, która od dłuższego czasu Cię męczy
  • Gdy śni Ci się martwy gad – uważaj na to, co mówisz, ponieważ pod wpływem emocji możesz bardzo zranić jakąś bliską Ci osobę
  • Jeśli we śnie zabijasz gada – masz w sobie jakąś ciemną stronę, która nieraz miesza Ci w głowie. Najwyraźniej chce przejąć kontrolę – nie pozwól jej na to!
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x