Emerytura

Sennik emerytura

Sen o emeryturze może odzwierciedlać faktyczne lęki związane ze starzeniem się i upływem czasu. Śniący boi się nieuchronnej śmierci, która na końcu drogi czeka każdego z nas, bez względu na zasobność portfela czy pozycję. Emerytura pojawiająca się we śnie może jednak także wskazywać na to, że śniący wchodzi w nowy etap swojego życia – staje się dojrzały emocjonalnie, a wszelkie decyzje podejmuje bardzo świadomie.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z emeryturą:

księga snów

Znaczenie snu emerytura

  • Jeśli we śnie jesteś szczęśliwy będąc na emeryturze – w najbliższym czasie czeka Cię bardzo dużo szczęśliwych chwil. Zapomnisz o problemach i będziesz w pełni korzystać z życia
  • Jeśli we śnie jesteś nieszczęśliwy będąc na emeryturze – dopadnie Cię zwątpienie i nie najlepszy humor. Poprawi Ci go jednak przyjaciel!
  • Gy śni Ci się, że dostajesz emeryturę w sensie pieniędzy – masz bardzo oddanych przyjaciół, których musisz zacząć doceniać. Nie każdy ma tyle szczęścia co Ty!
  • Gdy we śnie ktoś inny dostaje emeryturę w sensie pieniędzy – w najbliższym czasie możesz mieć małe problemy finansowe. Nie wydawaj więc pieniędzy na głupoty i podejmuj ważnych decyzji z nimi związanych
  • Kiedy śni Ci się, że bardzo chcesz przejść na emeryturę – pieniądze nie dadzą Ci tego, co może dać Ci rodzina czy przyjaciele. Nie traktuj więc ich zarabiania jako priorytet!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x