Dżungla

Sennik dżungla

Dżungla pojawiająca się we śnie może być symbolem Twoich dzikich instynktów i pragnień. Wygląda na to, że zaczynasz mieć ochotę na to, by je wyzwolić i sprawić sobie nieco przyjemności. Sen o dżungli może jednak także pokazywać, że na jawie czujesz się osaczony ponieważ każdy na około walczy o przetrwanie i własny interes. Brakuje Ci relaksu i odpoczynku.

księga snów

Znaczenie snu dżungla

  • Gdy we śnie widzisz dżunglę – drażni Cię Twoja sytuacja finansowa. Masz tak wiele planów, a tak niewiele środków na nie. Może to czas na zmianę pracy lub naukę przedsiębiorczości?
  • Gdy we śnie widzisz dżunglę z bardzo daleka – Twoje pomysły wydają się niektórym nieco szalone, wiedz jednak, że jesteś w stanie je spełnić i odnieść dzięki nim ogromny sukces!
  • Kiedy we śnie spacerujesz po dżungli – ktoś z Twoich znajomych zbytnio Cię wykorzystuje. Musisz w końcu przejrzeć na oczy i przestać niańczyć wszystkich na około
  • Jeśli śni Ci się, że zabłądziłeś w dżungli – masz w sobie więcej siły niż myślisz, możesz więc spokojnie stanąć do walki o lepszą przyszłość. Twoje marzenia niebawem mogą się ziścić jeśli tylko weźmiesz się w garść i zaczniesz działać
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x