Dziewica

Sennik dziewica

Dziewica jest symbolem czystości oraz niewinności. Być może właśnie tego Ci teraz brakuje, ze względu na to, że seks stał się w Twoim związku przedmiotem kłótni lub nieporozumień. Pamiętaj, że większość problemów da się rozwiązać spokojną i rzeczową rozmową, nie musisz się od razu spinać i denerwować.

księga snów

Znaczenie snu dziewica

  • Gdy we śnie widzisz dziewicę – niespodziewanie wzbogacisz się. Być może coś wygrasz lub dostaniesz jakiś spadek
  • Jeśli śni Ci się, że sam jesteś dziewicą – to świetny znak w odniesieniu do interesów i spraw finansowych. W końcu będziesz mógł odetchnąć z ulgą i ze spokojem spojrzeć w przyszłość!
  • Gdy śni Ci się, że jesteś dziewicą, a na jawie nią nie jesteś – ciągle przeżywasz coś, co zdarzyło się dawno temu. Porzuć przeszłość, w końcu resztę życia spędzisz w przyszłości!
  • Gdy śni Ci się, że już nie jesteś dziewicą, a na jawie nią jesteś – uważaj na to, co i komu mówisz. Jakieś Twoje zachowanie lub plotka, którą rozpuścisz, mogą odwrócić się przeciw Tobie
  • Kiedy mężczyźnie śni się związek z dziewicą – coś pójdzie nie po Twojej myśli, przez co sporo stracisz. Chyba byłeś zbyt pewny siebie
  • Jeśli śni Ci się utrata dziewictwa – jest to znak, że nie zadowala Cię Twoje obecne życie seksualne. Pragniesz czegoś więcej jednak z jakichś powodów nie mówisz o tym swojej drugiej połówce. Dlaczego tak jest?
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x