Dolina

Sennik dolina

Sen, w którym pojawia się dolina, może symbolizować, że śniący jest w tym momencie w jakimś psychicznym dołku, z którego sam nie może się wyswobodzić. Będzie potrzebował pomocy ale pewnie sam o nią nie poprosi. By zinterpretować taki sen jak najdokładniej należy jednak przypomnieć sobie możliwe dużo szczegółów, które się w nim pojawiły.

księga snów

Znaczenie snu dolina

  • Gdy we śnie widzisz dolinę – oznacza to, że psychicznie nie jesteś w zbyt dobrej formie. Zwróć się do kogoś o pomoc, zrób sobie wakacje, spraw sobie jakąś przyjemność i odpocznij, bo dłużej tak nie pociągniesz!
  • Jeśli stoisz na wzgórzu i patrzysz w dół na dolinę – męczą Cię jakieś wyrzuty sumienia. Już czas by rozprawić się z przeszłością i dać samemu sobie rozgrzeszenie. Nikt nie jest idealny!
  • Jeśli we śnie spacerujesz po dolinie – niebawem czeka Cię przeprowadzka lub zmiana stanu cywilnego
  • Jeśli we śnie odpoczywasz w dolinie – osoba, którą kochasz przygotuje dla Ciebie coś romantycznego. Będzie to urocza niespodzianka, nie zapomnij więc o pochwale!
  • Kiedy śni Ci się dolina tętniąca życiem – jakieś wydarzenie lub rozmowa z kimś mądrym pokaże Ci w końcu ile tak naprawdę jesteś wart. Wyjdzie na to, że nie doceniałeś sam siebie!
  • Kiedy śni Ci się ponura, pusta dolina – niedługo odczujesz straszny zawód, który sprawi Ci ktoś bliski. Będzie Cię to bardzo długo męczyć, a być może doprowadzi nawet do rozpadu tej relacji
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x