Dinozaur

Sennik dinozaur

Chociaż dinozaurów od bardzo dawna nie ma już na świecie zdarza się, że spotykamy je w naszych snach. Jego widok często sprowadzać nas będzie do przeszłości. Coś, co miało już kiedyś miejsce lub ktoś, kto był obecny w naszym życiu nie daje nam spokoju. Dinozaur jest symbolem naszych emocji, często tych negatywnych jak lęk i niepewność, które miały miejsce w przeszłości, a ich skutek będziemy mogli wkrótce zobaczyć. Warto jednak zwrócić uwagę na szczegóły pojawiające się we śnie, dzięki temu nasza interpretacja będzie bardziej dokładna!

Zobacz podobne znaczenia snów związane z dinozaurem:

księga snów

Znaczenie snu dinozaur

 • Jeśli we śnie widziałeś dinozaura żyjącego w obecnych czasach – nadchodzące wydarzenia mogą być dla ciebie niepokojące. Przyniosą one tobie zmartwienia, jednak nie będą one zbyt wielkie i szkodliwe. Bardziej spodziewaj się głupiego żartu z czyjeś strony, niż prawdziwej katastrofy.
 • Jeśli śnisz o ataku dinozaurów – w twoim życiu będzie miało miejsce wydarzenie, które zupełnie nie pasuje do twojej obecnej rzeczywistości.
 • Kiedy śnisz o ucieczce przed dinozaurem – staraj się obiektywnie podchodzić do spraw. Rozważ czy aby na pewno jesteś w stanie podjąć się niektórych z nich. Pomoże ci to uniknąć niepotrzebnych zmartwień.
 • Kiedy we śnie widzisz wiele dinozaurów – staraj się nie postępować jak dotychczas. Postaw na nowe metody!
 • Jeśli śnisz o widoku jaja dinozaura – z dobrej strony jest to znak, że uda ci się dostać to czego pragniesz. Jednak jest również zła interpretacja takiego widoku, która mówi o narastających obowiązkach, które zupełnie cię przytłoczą.
 • Jeśli śnisz o widoku małego dinozaura – twoja rutyna w domu, szkole, czy pracy zostanie nagle zniszczona. Spodziewaj się ciężkich dni.
 • Kiedy śnisz o zabiciu dinozaura – udało lub uda ci się porzucić przeszłość za sobą. Twoje demony z przeszłości nie będą cię już dręczyć możesz śmiało stawiać kroki na przód!
 • Kiedy śnisz o tym, że to ciebie zabił dinozaur – staniesz na wysokości zadania. Sen wróży czas, w którym uda ci się przezwyciężyć swoje słabości mimo, że droga nie będzie przyjemna i łatwa.
 • Jeśli we śnie czułeś obecność dinozaura, ale nie widziałeś go – tłumisz w sobie uczucia. To znak, że lepiej wypuścić je z własnej głowy, jeśli się o coś martwisz lub boisz, czasem zwykła rozmowa z kimś bliskim może okazać się wybawieniem.
 • Jeśli we śnie znalazłeś kości dinozaura – to oznaka szczęścia w miłości. Twoje złamane serce wkrótce się uleczy lub twój związek będzie przeżywać radosne chwilę.
 • Kiedy śnisz o widoku pterodaktyla – staraj się słuchać tego co do powiedzenia maja ci twoi bliscy. Zbyt wiele spraw umyka twoim oczom i uszom.
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x