Cyrk

Sen o cyrku

Cyrk jest symbolem wszystkiego, co niezwykłe, nieco niezrozumiałe, obce czy dziwne. Może nawiązywać także do chwilowego bałaganu czy chaosu, który niekontrolowanie wdarł się w nasze życie. Jeśli śni Ci się cyrk, może być to także znak, że czujesz się jak aktor, któremu nie do końca pasuje rola, którą gra. Zdejmij więc maskę i bądź sobą. To zawsze lepsze niż udawanie kogoś, kim się nie jest.

  • Gdy śni Ci się, że jesteś w cyrku – w najbliższym czasie czeka Cię prawdziwe zamieszanie. Nie będziesz do końca pewny jak poukładać na nowo życie. Zwróć się do kogoś bliskiego, on na pewno Ci pomoże!
  • Jeśli we śnie widzisz cyrk – to zapowiedź świetnej zabawy i beztroskich chwil, które niebawem Cię czekają. Wykorzystaj je na odpoczynek i naładowanie wewnętrznych akumulatorów
  • Kiedy we śnie widzisz pusty cyrk – oznacza to, że czujesz się samotny i nie masz z kim dzielić swoich radości. Nawet jeśli masz na około siebie bliskich, najprawdopodobniej nie rozumieją Cię, z czego podświadomie zdajesz sobie sprawę
  • Jeśli śni Ci się kolumna cyrkowych wozów – nie wszystko w Twoim życiu wygląda teraz tak, jakbyś sobie tego życzył. Zastanów się jednak czyja to wina. Czy aby nie Twoja? Jeszcze możesz coś z tym zrobić, tylko uwierz w siebie i weź się do roboty!
  • Gdy śni Ci się, że oglądasz cyrkowe przedstawienie – masz problemy, to prawda. Ale masz także na około siebie wiele życzliwych Ci ludzi. Wykorzystaj to i zwróć się o pomoc, radę czy zwykłe wsparcie
  • Jeśli w cyrku widzisz klauna – nie jesteś do końca szczery ani ze sobą ani z bliskimi. Przybierasz maskę, grasz i nie pokazujesz swojej prawdziwej twarzy. Zastanów się czy warto. Jesteś dzięki temu szczęśliwszy?
  • Jeśli w cyrku widzisz iluzjonistę – są pewne sprawy, których nie możesz zrozumieć ani ich sobie logiczne wytłumaczyć. Pomoże Ci w tym ktoś, kogo kochasz, śmiało więc, wystarczy że zaczniesz o tym mówić!
  • Gdy w cyrku widzisz tresera zwierząt – musisz poskromić nieco swoje popędy, bo może zdarzyć się, że kogoś przez nie skrzywdzisz
  • Gdy w cyrku widzisz akrobatów – niebawem będziesz musiał nieźle się nagimnastykować by załatwić jakąś ważną sprawę. Włóż w to całe swoje serce, a odniesiesz sukces!

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o