Cień

Cień we śnie

Cień może być symbolem, tego co nam w nas samych nie pasuje i co chcielibyśmy zmienić. Nie jest to jednak łatwe, ponieważ te cechy czy nawyki tkwią w nas bardzo głęboko i w pewnym momencie stały się częścią naszej osobowości. Dobrze jednak zacząć walkę o lepszego siebie. Nic bowiem nie tracimy, a nuż tym razem się uda!

  • Gdy we śnie widzisz jakieś cienie – może być to zapowiedź poprawy Twojej sytuacji finansowej. Ktoś z Twoich bliskich otworzy Ci oczy na biznes, który zmieni Twoje postrzeganie pracy. Bycie szefem samemu sobie jest w końcu znacznie lepsze niż podleganie komuś!
  • Jeśli we śnie widzisz swój cień – przygotuj się na smutek i problemy związane najprawdopodobniej z rodziną lub przyjaciółmi. Musisz zebrać w sobie mnóstwo mocy oraz pozytywnej energii by przejść przez to bez szwanku
  • Kiedy śni Ci się czyjś cień – błąd, który kiedyś popełniłeś nie daje Ci do tej pory spokoju. Postaraj się już jednak nie wracać do tego. Przeszłości już bowiem nie zmienisz, za to możesz starać się być teraz lepszym człowiekiem
  • Gdy śni Ci się, że szukasz cienia – najprawdopodobniej szukasz problemów tam gdzie ich nie ma. Naucz się cieszyć z życia, ponieważ Twoja sytuacja wcale nie jest taka zła!
  • Kiedy we śnie wychodzisz z cienia – Twoja sytuacja niebawem znacznie się poprawi. Wpłynie na to szczęśliwe zrządzenie losu oraz Twoje znajomości. Wykorzystaj to i pokaż się z jak najlepszej strony!

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o