Ciemność

Ciemność we śnie

Ciemność jest symbolem zła, strachu, niewiedzy i niepewności. W odróżnieniu od jasności, jest czymś co nas niepokoi i sprawia, że działamy po omacku. Podobnie w marzeniach sennych, może oznaczać, że czujesz się zagubiony i nie potrafisz podjąć jakiejś decyzji. Dodatkowo żyjesz w ciągłym napięciu i stresie. Postaraj się więc zatrzymać na chwilę, zbierz myśli, a w razie potrzeby poproś kogoś o pomoc!

  • Gdy śni Ci się, że otacza Cię ciemność – oznacza to, że przed Tobą niełatwy czas. Sytuacja, w której się znajdziesz, będzie wymagała od Ciebie wiele opanowania, zdrowego rozsądku oraz pomocy najbliższych. Nie martw się jednak na zapas, ponieważ wyjdziesz z niej silniejszy, a być może nawet bardziej spełniony!
  • Jeśli we śnie otacza Cię ciemność, a Ty w niej siedzisz – nie radzisz sobie już sam z problemami. Przytłaczają Cię one i nie dają spokoju. Poproś o pomoc kogoś z Twoich bliskich, a wiele na tym zyskasz!
  • Kiedy śni Ci się, że chodzisz po omacku w ciemnościach – jest coś, co nie daje Ci spokoju i dręczy Twoje sumienie. Będzie tak, dopóki nie przyznasz się do błędu i nie odpokutujesz!
  • Jeśli śni Ci się, że ktoś lub coś atakuje Cię w ciemności – może zwiastować to niepowodzenie w pracy. Prawdopodobnie ktoś celowo chce Ci zaszkodzić i przez intrygi sprowadzić na Ciebie złość przełożonych
  • Gdy śni Ci się, że ciemność powoli ustępuje światłości – Twoja sytuacja niebawem znacznie się poprawi. Będzie to zasługa kogoś z Twoich bliskich, kto w kryzysowej sytuacji wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń
  • Jeśli śni Ci się ciemność za oknem – czujesz, że zbliża się do Ciebie jakieś zagrożenie. Najprawdopodobniej nie uda Ci się całkowicie go uniknąć, zachowaj jednak uwagę, a być może złagodzisz jego skutki!

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o