Ciąża

Sen o ciąży

Sen taki najczęściej pojawia się w snach przyszłych rodziców, którzy zarówno w dzień jak i w nocy przeżywają nową rolę, w którą niebawem przyjdzie im się wcielić. W innych przypadkach oznaczać może, że śniący ma artystyczne zdolności, które są tłumione. Nie duś w sobie twórczych popędów, ponieważ mogą dać Ci one wiele satysfakcji!

  • Gdy śni Ci się, że jesteś w ciąży, a jesteś panną – to dobry znak zwiastujący zdrowie, szczęście oraz powodzenie. Wiele zyskasz w życiu, jeśli tylko będziesz kierować się swoim sercem! Pamiętaj by nie dawać sobą manipulować, bądź asertywna i pewna siebie!
  • Gdy śni Ci się, że jesteś w ciąży, a jesteś mężatką – wygląda na to, że Twój związek nie wygląda do końca tak, jakbyś sobie tego życzyła. Pamiętaj jednak, że tylko od Was zależy co z tym zrobicie! Jeśli naprawdę się kochacie i jesteście drużyną, bez trudu rozwiążecie każdy problem!
  • Gdy śni Ci się, że jesteś w ciąży, a jesteś wdową – wygląda na to, że Twoje życie miłosne jeszcze się nie skończyło! Niebawem spotkasz kogoś, kto wywróci Twój świat do góry nogami i przywróci mu rumieńce. Daj się porwać temu uczuciu, ku Twojemu zdziwieniu może bowiem okazać się silniejsze niż poprzednie!
  • Jeśli mężczyźnie śni się, że jego partnerka jest w ciąży – nierzadko jest to sen zwiastujący faktyczną ciążę. Początkowo będziesz przerażony nową rolą, okaże się jednak, że świetnie sobie w niej poradzisz!
  • Jeśli wdowcowi śni się kobieta w ciąży – masz na około siebie wielu oddanych przyjaciół, którzy bez mrugnięcia okiem pomogą Ci w każdej trudnej chwili! Można Ci pozazdrościć!
  • Gdy śni Ci się, że widzisz kobietę w ciąży – niebawem czekają Cię jakieś bardzo dobre wiadomości. Sprawią, że odetchniesz z ulgą, a z Twoich barków spadnie ogromny ciężar
  • Kiedy śni Ci się ciąża bliźniacza – jest to świetny znak, zwiastujący podwójne korzyści z najbliższej inwestycji. Nie spodziewałeś się aż takiego sukcesu, a jednak! Marzenia się spełniają!
  • Jeśli śni Ci się ciąża, która jest zagrożona – oznacza to, że faktycznie boisz się o swoje dziecko lub kogoś z Twoich bliskich. Mało kto rozumie Twój niepokój, Ty jednak masz przeczucie. Słucha głosu serca, ponieważ ono będzie w tej kwestii najlepszym doradcą!
  • Gdy śnią Ci się badania przeprowadzane w ciąży – coś w Twojej rodzinie jest nie tak jak być powinno. Wewnętrznie czujesz, że oddalacie się od siebie, a wasze relacje są coraz chłodniejsze. Pracuj nad tym póki możesz, ponieważ w przeciwnym razie będziesz bardzo tego żałować!

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o