Ciasto

Ciasto we śnie

Na ogół ciasto kojarzy nam się z czymś bardzo przyjemnym. Towarzyszy bowiem rodzinnym czy przyjacielskim spotkaniom, pomaga się zrelaksować i daje rozkosz naszemu podniebieniu. Podobnie w marzeniach sennych, zazwyczaj wiąże się z rodziną, ogniskiem domowym oraz relacjami interpersonalnymi. Aby jednak dokładnie zinterpretować taki sen, dobrze jest przypomnieć sobie jak najwięcej szczegółów w nim pojawiających się.

  • Jeśli śni Ci się, że widzisz ciasto – niebawem czekają Cię jakieś miłe odwiedziny. Nie będziesz się ich do końca spodziewać, dostarczą Ci one jednak wiele radości i nieco pozytywnych wzruszeń!
  • Kiedy we śnie kroisz ciasto – przez swoją zapobiegliwość oraz strach przed nowym, marnujesz okazje by coś osiągnąć. Niebawem będziesz tego żałować, ponieważ stanie w miejscu nie przynosi satysfakcji!
  • Gdy we śnie jesz ciasto – najprawdopodobniej niebawem niespodziewanie się wzbogacisz. Być może coś wygrasz lub otrzymasz spadek, prezent czy premię. W każdym razie pamiętaj by dobrze wykorzystać te pieniądze!
  • Jeśli śni Ci się czekoladowe ciasto – uważaj na swoich znajomych bowiem któryś z nich publicznie obgaduje Cię i wyśmiewa Twoje wybory. Wewnętrznie doskonale wiesz kto to taki, ponieważ od początku miałeś względem niego mieszane uczucia
  • Kiedy śni Ci się ciasto z wiśniami – poznasz kogoś, kto całkowicie odmieni Twoje życie. Pokaże Ci, że odrobina szaleństwa jeszcze nikogo nie zabiła i sprawi, że znów zaczniesz cieszyć się małymi rzeczami
  • Gdy śni Ci się drożdżowe ciasto – niebawem spotkasz kogoś, za kim zdążyłeś się porządnie już stęsknić. Wasza relacja odrodzi się i sprawi Wam jeszcze wiele radości oraz satysfakcji!
  • Kiedy śni Ci się surowe ciasto – martwi Cię inwestycja, do której obecnie się przygotowujesz. Wydaje Ci się być zbyt ryzykowna i boisz się, że nie podołasz konsekwencjom w razie gdyby coś poszło nie tak
  • Gdy śni Ci się ciasto na naleśniki – w sprawach sercowych wszystko ułoży się po Twojej myśli, a osoba, którą poznasz okaże się być miłością Twojego życia. Nie zepsuj tego, dbaj o związek i pielęgnuj go!
  • Jeśli we śnie pieczesz ciasto – zwiastuje to jakąś dobrą wiadomość, którą niebawem dostaniesz. Zdejmie ona duży ciężar z Twoich barków i pozwoli Ci w końcu odetchnąć z ulgą
  • Kiedy śni Ci się, że kupujesz ciasto – doskonale zdajesz sobie sprawę ze swoich wad, nałogów i słabości. Pracuj więc nad nimi, ponieważ właśnie teraz jest na to najlepszy czas!

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o