Chwasty

Chwasty we śnie

Chwasty pojawiające się we śnie, mogą symbolizować jakieś Twoje słabości, nałogi czy też złe myśli, które Cię dręczą i nie dają spokoju nawet nocą. Musisz rozprawić się z nimi jak najszybciej ponieważ, możesz przez nie podupaść na zdrowiu i stracić wiele ważnych dla Ciebie osób. Żeby jednak zinterpretować ten sen jak najdokładniej, postaraj się przypomnieć sobie jak najwięcej szczegółów, jakie się w nim pojawiły.

  • Gdy we śnie widzisz chwasty – boisz się zmian i podjęcia jakiegoś odważnego działania. Dlaczego jednak tak jest? Czy na pewno jesteś zadowolony z tego jak wygląda Twoje życie? Może jednak warto zacząć działać póki jest na to czas? Potem możesz bowiem bardzo żałować tego, że stałeś w miejscu
  • Jeśli we śnie wyrywasz chwasty – oznacza to, że jesteś gotowy na psychiczne oczyszczenie. Postaraj się od tego momentu żyć ze sobą w harmonii, nie zmuszaj się do czegoś, czego tak naprawdę nie chcesz, przesiej grono swoich znajomych i zacznij mówić to co czujesz. Zobaczysz jak bardzo zmieni się Twoje nastawienie do życia!
  • Gdy we śnie palisz chwasty – ktoś z Twoich przyjaciół będzie w najbliższym czasie potrzebował wsparcia, będzie jednak wstydził się lub bał o nie poprosić. Miej więc oczy szeroko otwarte i kieruj się intuicją. Ona podpowie Ci jak i komu pomóc!
  • Kiedy śnią Ci się zwiędłe chwasty – jest to ostrzeżenie przed jakąś chorobą lub kontuzją. Uważaj więc na siebie bardziej niż zazwyczaj i nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka!
  • Jeśli śni Ci się, że próbujesz przedrzeć się przez wysokie chwasty – czekają Cię jakieś chwilowe trudności, związane najprawdopodobniej z Twoją psychiką oraz poczuciem własnej wartości. Nie daj się poniżać ponieważ jesteś bardzo wartościowym i inteligentnym człowiekiem!

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o