Chusta

Chusta we śnie

W zależności od swojego wyglądu oraz kontekstu, w którym Ci się przyśniła, chusta może być zapowiedzią wielu, różnych rzeczy – od radości i beztroski, przez kłótnie, aż po ciężkie choroby. Ważne jest więc by przypomnieć sobie jak najwięcej szczegółów, które pojawiły się we śnie.

  • Gdy śni Ci się, że widzisz chustę – oznacza to, że generalnie jesteś zadowolony z tego jak wygląda Twoje życie. Akceptujesz siebie i doceniasz to, co zsyła Ci los. Potrafisz kochać całym sercem, dobrze się bawić, ciężko pracować i korzystać z życia. Tak trzymaj!
  • Kiedy śni Ci się czarna chusta – nie jest to dobry znak, zwiastować może bowiem jakąś ciężką chorobę, a być może nawet śmierć. Uważaj więc na siebie oraz swoich bliskich bardziej niż zazwyczaj!
  • Kiedy śni Ci się biała chusta – niebawem bardzo poprawi się Twoje samopoczucie. Odczujesz ulgę i będziesz chętnie uczestniczył w spotkaniach towarzyskich. Wykorzystaj ten czas na dobrą zabawę i relaks!
  • Kiedy śni Ci się czerwona chusta – zwiastuje to gorący romans, dla którego możesz w pewnym momencie całkowicie stracić głowę. Postaraj się jednak nie ulec pokusie, ponieważ bardzo kogoś przez to zranisz!
  • Kiedy śni Ci się kolorowa chusta – jesteś człowiekiem uczciwym i pełnym empatii. Wiedz o tym, że inni to doceniają. Wkrótce się o tym przekonasz!
  • Gdy śni Ci się brudna chusta – uważaj na nowo poznane osoby. Może się bowiem okazać, że któraś z nich chce bardzo Ci zaszkodzić lub zemścić się za coś, co miało miejsce w przeszłości. Szczególną uwagę zwróć na kobietę lub mężczyznę o ciemnych włosach i oczach!
  • Gdy chusta, która Ci się śni jest podarta – niebawem czeka Cię kłótnia z osobą, którą kochasz. Uważaj na to co mówisz, szczególnie w złości, możesz bowiem bardzo ją zranić!
  • Jeśli we śnie nosisz chustę, a jesteś kobietą – uważaj na to co mówisz, możesz bowiem przypadkowo zdradzić jakiś sekret. Będziesz potem tego mocno żałować, ponieważ zawiedziesz w ten sposób zaufanie kogoś Ci bardzo bliskiego
  • Jeśli we śnie nosisz chustę na głowie – pragniesz na jakiś czas oderwać się od ludzi, nawet tych bardzo Ci bliskich. Każdy ma w swoim życiu taki czas, gdy woli być sam, wsłuchać się w siebie i przemyśleć kilka spraw
  • Jeśli we śnie zasłaniasz chustą twarz – może być to oznaką tego, że udajesz kogoś kim nie jesteś. Wstydzisz się pokazać swoją prawdziwą osobowość, którą uznajesz za słabą. Pamiętaj jednak, że ona z pewnością jest lepsza niż ta udawana!

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o