Chrzest

Chrzest we śnie

Chrzest jest symbolem wstąpienia do Kościoła, a zarazem pierwszym sakramentem nazywanym też sakramentem wtajemniczenia chrześcijańskiego. W symbolice sennej natomiast, chrzest utożsamiamy z rozpoczęciem nowego etapu w naszym życiu, który wiąże się z wewnętrznym wzmocnieniem i nabraniem pewności siebie.

  • Jeśli śni Ci się, że widzisz czyjś chrzest – masz wokół siebie ludzi, na których możesz liczyć w każdej sytuacji. Oni nigdy nie zawahają się by Ci pomóc ani nie odwrócą się od Ciebie. Nawet w najtrudniejszych chwilach będą z Tobą, doceniaj ich więc jak najczęściej. Nie każdy ma bowiem tyle szczęścia!
  • Gdy śni Ci się Twój chrzest – pamiętaj, że pieniądze nie powinny być priorytetem w Twoim życiu. Najważniejsze bowiem są relacje międzyludzkie, a w szczególności miłość oraz przyjaźń. Bez nich, będziesz nikim
  • Gdy we śnie trzymasz do chrztu dziecko – niebawem zmieni się nieco Twoje życie. Spadną na Ciebie nowe obowiązki, ostatecznie jednak nie będzie to nic nieprzyjemnego, wręcz przeciwnie!
  • Kiedy śni Ci się, że uczestniczysz w ceremonii chrztu – mimo trudnych chwil, które niebawem Cię spotkają, pozostaniesz silny i nie poddasz się. Będzie to dla Ciebie nauka na przyszłość i coś, co da Ci jeszcze więcej siły

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o