Chirurg

Sennik chirurg

Chirurg jest symbolem precyzji, mądrości oraz opanowania. Podobnie w marzeniach sennych, może on wskazywać na to, że chciałbyś bardziej nad sobą panować lub dokształcić się w jakiejś dziedzinie. Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na pracę nad sobą oraz pogłębianie wiedzy. Wystarczy chcieć!

księga snów

Znaczenie snu chirurg

  • Jeśli we śnie widzisz chirurga, a jesteś kobietą – udaj się do lekarza i zrób sobie podstawowe badania, ponieważ grozi Ci jakaś choroba. Sen taki może wiązać się też z kontuzją, uważaj więc na siebie i bądź bardziej ostrożna niż zazwyczaj!
  • Jeśli we śnie widzisz chirurga, a jesteś mężczyzną – ktoś z Twoich współpracowników zazdrości Ci pozycji, w związku z czym, niebawem będzie chciał nieco napsuć Ci krwi. Przygotuj się więc na niemałą dawkę złośliwości z jego strony
  • Gdy we śnie rozmawiasz z chirurgiem – ostatnio poświęcasz za mało czasu swoim najbliższym. Skup się na tym co naprawdę ważne. Pieniądze i praca nie powinny być priorytetem w Twoim życiu!
  • Kiedy śni Ci się, że sam jesteś chirurgiem – oznacza to, że brakuje Ci odwagi, przebojowości i pewności siebie. Zastanów się dlaczego tak jest, czy aby przypadkiem ktoś nie odebrał Ci tych cech? Zacznij nad sobą pracować, ponieważ szczęście i samozadowolenie można osiągnąć samemu. Wystarczy tylko chcieć!
  • Gdy we śnie widzisz chirurga podczas operacji – popadłeś w jakieś problemy, z których wyciągnie Cię tylko jeden z przyjaciół. Będziesz musiał jednak wiele poświęcić by naprawić to, co zrobiłeś źle
  • Jeśli śni Ci się, że chirurg operuje Ciebie – jesteś człowiekiem, który generalnie ufa ludziom i właśnie ta cecha niebawem sprowadzi na Ciebie niemałe kłopoty. Pamiętaj o tym, że ludzie są różni, a niektórzy mogą mieć względem Ciebie wrogie intencje!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x