Cerowanie

Sennik cerowanie

Cerowanie w marzeniach sennych symbolizuje skromność i zaradność ale też ubóstwo. Wewnętrznie możesz czuć się więc niedoceniony i zepchnięty na dalszy plan, mimo iż wiesz, że na to kompletnie nie zasługujesz, ponieważ masz w sobie wiele wspaniałych cech i przydatnych umiejętności.

księga snów

Znaczenie snu cerowanie

  • Jeśli śni Ci się, że cerujesz brudne ubrania – oznacza to, że chcesz naprawić wyrządzone komuś krzywdy, nie jest to jednak jeszcze najlepszy na to czas. Wstrzymaj się i daj tej drugiej osobie się uspokoić oraz przemyśleć to co się wydarzyło
  • Gdy śni Ci się, że cerujesz czystą odzież – niedługo szczęście oraz powodzenie uśmiechną się do Ciebie. Zyskasz mnóstwo pozytywnej energii do działania i bez najmniejszego problemu spełnisz swoje marzenia
  • Jeśli śni Ci się ktoś, kto coś ceruje – bezinteresowne działanie, czasem przynosi naprawdę dużo satysfakcji, oraz poczucia, że jest się dobrym człowiekiem. Rozejrzyj się wokół siebie, może niedaleko jest ktoś, komu niewielkim nakładem możesz bardzo pomóc?
  • Kiedy śni Ci się, że nosisz coś, co było zacerowane – jesteś osobą niezwykle skromną i rzadko doceniasz sam siebie. Nie bądź taki samokrytyczny, czasem naprawdę zasługujesz na nagrodę!
  • Gdy we śnie widzisz kogoś w zacerowanym ubraniu – ktoś z Twojego bliskiego otoczenia niesamowicie Cię denerwuje. Być może po prostu zazdrościsz tej osobie naturalności, skromności oraz dobrego serca?
  • Jeśli śni Ci się, że mimo starań, nie możesz czegoś dobrze zacerować – czasem zdarza Ci się powiedzieć o trzy słowa za dużo. Zamiast obgadywać innych, zajmij się sobą, ponieważ Twoje postępowanie też może sprowadzić na Ciebie złośliwe plotki!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x