Cera

Sennik cera

Cera może symbolizować jakiegoś rodzaju maskę, którą nosisz by ukryć przed światem swoje słabości czy kompleksy. Pamiętaj jednak o tym, że każdy w swoim życiu ma lepsze i gorsze momenty, a ludzie idealni po prostu nie istnieją!

księga snów

Znaczenie snu cera

  • Jeśli śni Ci się, że masz piękną, promienną cerę – niedługo wszystko w Twoim życiu zacznie się układać, a pech czy niepowodzenia całkowicie odejdą w niepamięć. Wykorzystaj ten czas jak najlepiej!
  • Gdy śni Ci się, że masz brzydką, ziemistą cerę – może to zwiastować chorobę lub pogorszenie się Twojego samopoczucia. Nie lekceważ więc niepokojących symptomów!
  • Kiedy śni Ci się ktoś, kto ma rumianą cerę – niebawem osiągniesz sukces, który przysporzy Ci wielu nowych znajomych. Uważaj jednak na nowo poznaną brunetkę, może ona bowiem chcieć nieco napsuć Ci krwi
  • Kiedy śni Ci się ktoś o bardzo jasnej cerze – niedługo poznasz kogoś, kto zostanie Twoim przyjacielem na dobre i złe. Początkowo możesz mieć do tej osoby ambiwalentny stosunek, zmieni się to jednak po pierwszej, długiej rozmowie sam na sam
  • Kiedy śni Ci się ktoś o śniadej cerze – czeka Cię jakaś impreza lub bardzo miłe spotkanie w gronie przyjaciół. Pozwoli Ci to na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości, zrelaksować się i dobrze bawić!
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x