Byk

Sennik byk

Byk pojawiający się we śnie symbolizuje moc, siłę, waleczność oraz upór. Może zwracać więc śniącemu uwagę na to, że cechy te przejawiają się u niego zbyt mocno i przeszkadzają otaczających go ludziom. Jednak symbol ten może oznaczać także chęć podjęcia walki o coś ważnego. By poprawnie go zinterpretować, warto przypomnieć sobie jak najwięcej szczegółów pojawiających się we śnie.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z buldogiem:

księga snów

Znaczenie snu byk

  • Gdy śni Ci się byk, a jesteś kobietą – z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolona ze swojego życia erotycznego. Masz w sobie wiele zmysłowości, której wstydzisz się pokazać partnerowi lub wręcz przeciwnie, okazujesz mu ją, jednak on nie jest w stanie dochować Ci w tej kwestii kroku. Zdobądź się na rozmowę, może wspólnymi siłami uda Wam się nad tym popracować!
  • Gdy śni Ci się byk, a jesteś mężczyzną – wzbiera w Tobie złość oraz irytacja. By nie wybuchnąć i nie doprowadzić do niepotrzebnych awantur, oddaj się swojemu hobby, zacznij uprawiać sport lub odpocznij od pracy i wszystkich domowych obowiązków
  • Jeśli śni Ci się, że atakuje Cię byk – ktoś, kto podaje się za Twojego przyjaciela, tak naprawdę obgaduje Cię za Twoimi plecami i bezczelnie z Ciebie szydzi. Rozejrzyj się wokół, intuicja już od dawna podpowiadała Ci przecież żeby nie ufać tej osobie. Zdobądź się na poważną rozmowę kończącą tą znajomość
  • Kiedy śni Ci się, że oglądasz walkę byków – masz problem, który od jakiegoś czasu starasz się odsuwać na bok. Uwierz jednak, że nie warto tego robić! Może on bowiem w końcu narosnąć do niebagatelnych rozmiarów!
  • Gdy we śnie kupujesz byka – to świetny znak w odniesieniu do Twoich finansów. W końcu przestaniesz martwić się o pieniądze i poczujesz ogromną ulgę!
  • Gdy we śnie sprzedajesz byka – zwiastuje to jakąś sporą aferę rodzinną. Najprawdopodobniej będziesz jednym z jej głównych uczestników. Pamiętaj jednak, żeby twardo stać przy swoim ponieważ masz rację
  • Gdy we śnie zabijasz byka – niedługo możesz wiele stracić. Będzie to spowodowane Twoją lekkomyślnością lub naiwnością. Miej się więc na baczności i nie ufaj nieznajomym!
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x