Butelka

Sennik butelka

Butelka, ze względu na swój kształt utożsamiana jest z energią kobiecą. Symbolizować może więc nie tylko uczucia oraz emocjonalność śniącego ale i niezaspokojone pragnienia erotyczne. By jednak poprawnie zinterpretować taki sen, dobrze przypomnieć sobie jak najwięcej szczegółów, które się w nim pojawiały.

księga snów

Znaczenie snu butelka

  • Gdy śni Ci się butelka w której znajduje się jakiś płyn – to dobry znak, szczególnie w odniesieniu do miłości. W końcu dogadasz się w jakieś ważnej kwestii ze swoją drugą połówką
  • Gdy śni Ci się pusta butelka – czekają Cię trudne chwile. Jeśli jednak choć trochę się wysilisz, uda Ci się je szybko zażegnać. Nie trać więc czasu i działaj!
  • Kiedy śni Ci się stłuczona butelka – może być to przejaw Twojej wewnętrznej agresji i chęci rozładowania się. Postaw na sport lub realizację swojego hobby. To pomoże Ci się wyciszyć i powrócić do wewnętrznej harmonii
  • Jeśli śni Ci się butelka po winie – oznacza to, że niedługo poznasz jakąś osobę, która będzie Cię niesamowicie pociągać. Będziesz w stanie zrobić dla niej wszystko, czy jednak jest ona faktycznie tym za kogo się podaje? Daj sobie czas na poznanie i nie działaj zbyt pochopnie, możesz bowiem tego bardzo żałować!
  • Jeśli śni Ci się butelka po whisky – niedługo znacznie się wzbogacisz. Wpłyną na to nie tylko dobrze dobierane znajomości ale też umiejętność oszczędzania oraz mądrego inwestowania. Uważaj jednak na zazdrośników!
  • Jeśli śni Ci się butelka z lekarstwem – zwróć większą uwagę na swoje samopoczucie i jeśli cokolwiek Cię niepokoi, wykonaj badania kontrolne. Pamiętaj, że szybko wykryta choroba jest łatwiejsza do wyleczenia!
  • Jeśli śni Ci się butelka z trucizną – jest to zwiastun jakiejś niesamowitej przygody erotycznej, która niedługo Cię czeka. Nie będziesz mógł o niej zapomnieć i będziesz pragnął to powtarzać
  • Jeśli śni Ci się dziecięca butelka – to świetny czas na samorozwój oraz pogłębianie własnych umiejętności. Skup się na sobie i przestań dbać o wszystkich na około bardziej niż o samego siebie. Czasem odrobina zdrowego egoizmu okazuje się być bardzo pozytywnym zjawiskiem!
  • Kiedy we śnie pijesz z butelki – daj z siebie wszystko, a osiągniesz to o czym marzysz. Masz bowiem wszelkie predyspozycje to tego by odnieść sukces, wystarczy tylko że uwierzysz w siebie!
  • Kiedy we śnie rzucasz w coś lub w kogoś butelkami – czasem Twoje zachowanie jest delikatnie mówiąc mało odpowiedzialne. Jeśli będziesz dalej tak postępować, wkrótce przyjdzie Ci zapłacić za to najwyższą cenę
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x