Buraki

Sennik buraki

Najczęściej symbol ten zwiastuje dobre rzeczy. Dla poprawnej interpretacji warto jednak przypomnieć sobie maksymalnie dużo szczegółów pojawiających się w tym śnie. Co robiłeś z tymi burakami, jak one wyglądały, jaki miały kolor?

księga snów

Znaczenie snu buraki

  • Gdy we śnie widzisz buraki – wkrótce zrobisz coś, co sprawi, że bardzo zyskasz w oczach swoich bliskich. Pamiętaj, że dobre uczynki do nas wracają i zawsze niosą za sobą pozytywy!
  • Kiedy śnią Ci się czerwone buraki – z jednej strony jest to zapowiedź zdrowia oraz przypływu energii życiowej, z drugiej jednak może też zwiastować awanturę z ukochaną osobą. Uważaj wówczas na słowa, ponieważ te trzy za dużo, mogą sprawić Twojej drugiej połówce wiele niepotrzebnego bólu
  • Jeśli śnią Ci się białe buraki – jest to ostrzeżenie przed jakimś czyhającym na Ciebie zagrożeniem. Bądź więc bardziej czujny niż zazwyczaj i nie pakuj się w ryzykowne akcje!
  • Gdy we śnie sadzisz buraki – ostatnio chyba bardzo zaniedbałeś swoją drugą połówkę. Jeśli nie chcesz jej stracić, zmień swoje podejście do tego związku. Wyjedźcie gdzieś we dwójkę, zorganizuj jakąś niespodziankę, powiedz, że kochasz, kup jakiś drobny prezent, przygotuj kolację – takie drobnostki mogą naprawdę wiele zdziałać!
  • Jeśli we śnie zbierasz buraki – jeśli okażesz cierpliwość i zrozumienie, niedługo osiągniesz cel lub spełnisz jakieś skryte marzenie. Pamiętaj, żeby nie przyspieszać na siłę biegu zdarzeń, ponieważ może to odnieść skutek odwrotny do zamierzonego!
  • Gdy widzisz pole pełne dojrzałych buraków – oznacza to, że w Twoim życiu zagości spokój i harmonia. Nic nie będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi, ponieważ odczujesz zgodę z samym sobą
  • Kiedy we śnie jesz buraki – czekają Cię jakieś bardzo dobre wieści. Przyniosą one ze sobą szczęście oraz poprawę Twojej sytuacji materialnej
  • Gdy we śnie kroisz buraki – bardzo możliwe, że w najbliższym czasie czeka Cię bolesne rozstanie z kimś bliskim. Nie będzie ono jednak związane ze śmiercią, a raczej z przeprowadzką lub wyjazdem służbowym
  • Jeśli we śnie obierasz buraki – ktoś śmieje się z Ciebie za Twoimi plecami, udając przyjaciela. Czy tacy znajomi są Ci naprawdę potrzebni? Czasem mniej, znaczy więcej, pamiętaj o tym!
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x