Buldog

Sennik buldog

Buldog pojawiający się w marzeniach sennych może być odzwierciedleniem Twojego uporu oraz przekonania o własnych racjach. Nie jesteś człowiekiem przypominającym chorągiewkę na wietrze, za co bardzo cenią Cię najbliżsi. Czasem w życiu przysparza Ci to problemów, generalnie jednak możesz być z siebie dumny ponieważ niewielu ludzi jest tak silnych jak Ty.

księga snów

Znaczenie snu buldog

  • Gdy śni Ci się przyjaźnie nastawiony buldog – zwiastuje to awans w pracy, którego niektórzy będą Ci bardzo zazdrościli. Uważaj, ponieważ mogą zacząć kopać pod Tobą doły!
  • Kiedy śni Ci się agresywnie nastawiony buldog – postępuj zgodnie ze swoim sumieniem i nie próbuj dążyć do sukcesu po trupach. Możesz bowiem wyrządzić komuś wielką krzywdę, której długo będziesz żałował!
  • Kiedy śni Ci się szczekający buldog – jest to ostrzeżenie przed jakimiś nieoczekiwanymi wydarzeniami. Nie ufaj nowo poznanej osobie, ponieważ może ona chcieć Cię wykorzystać lub oszukać
  • Jeśli we śnie wyprowadzasz na spacer buldoga – to dobry znak, szczególnie w odniesieniu do finansów oraz pracy zawodowej. Zwiastuje rok pełen sukcesów oraz ogólnego powodzenia
  • Gdy śni Ci się, że znajdujesz porzuconego lub zgubionego buldoga – podczas kłótni, nieoczekiwanie ktoś kogo nie traktowałeś najlepiej, stanie po Twojej stronie i bardzo pomoże Ci w załagodzeniu sytuacji. Być może oceniłeś tą osobę zbyt pochopnie?
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x