Buk

Sennik buk

Dawniej ludzie wierzyli, że buk ma cudowną moc, która pomaga chorym wrócić do zdrowia, dodaje energii życiowej oraz przynosi szczęście oraz ogólne powodzenie. Poza tym człowiek otoczony na co dzień bukami, miał być bardziej tolerancyjny, wesoły i towarzyski. Wszystko dzięki pozytywnej energii wytwarzanej przez to drzewo. Buk pojawiający się we śnie, był więc zazwyczaj dobrym znakiem, choć warto zwrócić uwagę na wszelkie szczegóły, które towarzyszyły mu we śnie.

księga snów

Znaczenie snu buk

  • Gdy we śnie widzisz buk – na drodze do celu, napotkasz kilka przeszkód, nie martw się jednak na zapas. Umocnią Cię one tylko i sprawią, że jeszcze bardziej docenisz swój końcowy sukces!
  • Kiedy we śnie widzisz wiele buków – poradzisz sobie z problemami, które do tej pory Cię męczyły i nie dawały spokojnie spać w nocy. Rozwiązanie przyniesie Ci ktoś bliski, kogo do tej pory chyba wystarczająco nie doceniałeś… Postaraj się to naprawić!
  • Jeśli buk, który widzisz jest piękny i zielony – jest to świetny znak w odniesieniu do Twojego zdrowia. Wszelkie dolegliwości, które ostatnio Cię męczyły, ustąpią i bardzo długo nie powrócą! Poza tym, czeka Cię bardzo długie i szczęśliwe życie, którego niejeden Ci pozazdrości!
  • Jeśli buk, który widzisz usycha – oznacza to, że masz możliwości i predyspozycje, brakuje Ci jednak samozaparcia. Zbyt łatwo odpuszczasz i jesteś leniwy, przez co Twoje marzenia, pozostaną tylko marzeniami
  • Gdy we śnie widzisz gałązkę bukową – to świetny znak, zwiastujący Ci długie i dostatnie życie. Wszystko ułoży się lepiej niż byś sobie tego życzył, a zdrowie będzie Ci dopisywać
  • Kiedy śni Ci się, że dotykasz lub obejmujesz buk – wewnętrznie czujesz, że nie poradzisz sobie w niektórych kwestiach. Potrzebujesz czyjejś pomocy, nie bój się więc o nią prosić!
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x