Budynek

Sennik budynek

Przykładowy budynek widziany we śnie obrazować może nasze ciało, natomiast jego wnętrze duszę – im piękniejszy i przytulniejszy, tym lepiej czujemy się sami ze sobą. Aby zinterpretować jednak ten sen jak najdokładniej, należy przypomnieć sobie jak najwięcej szczegółów w nim pojawiających się. Jak wyglądał dany budynek, w jakim był stanie?

księga snów

Znaczenie snu budynek

  • Gdy we śnie widzisz wysoki budynek – jest to świetny znak w odniesieniu do miłości oraz finansów. Wszystko ułoży się po Twojej myśli, nie masz się więc czym martwić!
  • Jeśli we śnie widzisz niski budynek – Twoja sytuacja niedługo stanie się bardzo nieciekawa. Nie będziesz umiał sobie sam z nią poradzić, a kłótnie i pretensje kierowane do bliskich, sprawią że nie będą oni chętni do udzielenia Ci pomocy. Zastanów się więc nad swoim zachowaniem. Może już czas spuścić z tonu, przeprosić i przyznać się do winy?
  • Gdy śni Ci się piękny, okazały budynek – czeka Cię wspaniałe, szczęśliwe i pełne miłości życie. Podobnie jak zdrowie, sprzyjać Ci będzie też fortuna. Wykorzystaj je jak najlepiej i dziel się tym co masz z innymi!
  • Kiedy śnią Ci się jakieś stare budynki – błędy, które popełniłeś w przeszłości, będą bardzo długo się za Tobą ciągnęły. Mogą pogrążyć Twoje plany zawodowe lub inwestycyjne, a sam nie będziesz mieć na to większego wpływu. Wygląda na to, że znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia. Musisz to przeczekać!
  • Jeśli widzisz zniszczone budynki – jest to zapowiedź jakiegoś wypadku, który dotknie Ciebie lub kogoś z Twojego bliskiego otoczenia. Bądź więc bardziej uważny niż zazwyczaj!
  • Gdy śni Ci się opuszczony budynek – Twoje plany niestety nie powiodą się. Może mieć na to wpływ głównie Twoje lenistwo i niedbalstwo. By tak się nie stało, postaraj się więc dać z siebie jak najwięcej
  • Kiedy na Twoich oczach budynek się wali – ktoś zniweczy Twoje plany i sprawi, że stracisz całe pokłady pozytywnej energii. Uważaj na ludzi, którzy mogą Ci źle życzyć, ponieważ już ostrzą sobie na Ciebie szpony!
  • Gdy śni Ci się pożar budynku – nie jest to dobry znak. Zapowiada bowiem ogromne straty oraz smutek. Może tyczyć się to każdej sfery życia, od uczuciowej, przez finansową aż po dotyczącą życia rodzinnego
  • Jeśli we śnie przebywasz wewnątrz jakiegoś budynku – to bardzo dobry znak, zwiastujący powodzenie w interesach lub w życiu zawodowym. Nie bój się wcielać w życie swoich planów, ponieważ teraz mają one największe szanse powodzenia!
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x