Budyń

Sennik budyń

Budyń pojawiający się w marzeniach sennych, nie ma jednej, konkretnej symboliki. Uwarunkowana jest ona tym, co dokładnie nam się śni, tak więc ważne jest by przypomnieć sobie jak najwięcej szczegółów. Jaki był smak tego budyniu, co z nim robiliśmy itp.

księga snów

Znaczenie snu budyń

  • Kiedy śni Ci się, że gotujesz budyń – nie wszystko ułoży się do końca tak jak byś sobie tego życzył. Natrafisz bowiem na jakieś drobne kłopoty, które chwilowo zatrzymają Cię w drodze do celu
  • Jeśli we śnie gotujesz budyń, a jesteś mężatką – niebawem pojawi się w Twoim domu jakiś niespodziewany gość. Bądź jednak w stosunku do niego czujna, może wiele namieszać w Twoim życiu!
  • Gdy we śnie jesz budyń i jest on smaczny – to  bardzo dobry znak, który zwiastuje szczęście oraz powodzenie. Nie bój się więc w najbliższym czasie podejmować ważnych decyzji czy inwestować!
  • Kiedy we śnie jesz budyń i jest on ohydny – zdecydowanie nie jest to Twój czas. Większość spraw ułoży się zupełnie nie po Twojej myśli, co doprowadzi Cię do złości i frustracji. Pamiętaj jednak by nie wyżywać się na bliskich!
  • Gdy śni Ci się, że widzisz budyń – to zapowiedź poprawy Twojego stanu zdrowia. Poczujesz też zdecydowany przypływ pozytywnej energii, co pozwoli Ci skończyć wiele spraw, które zacząłeś
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x