Brodawki

Sennik brodawki

Brodawka pojawiająca się we śnie może symbolizować bardzo wiele, różnych rzeczy – od ostrzeżenia przed wrogami, poprzez marzenia o rodzicielstwie, aż po zwrócenie uwagi na nasze słabości. Ważne jest więc by zapamiętać jak najwięcej szczegółów pojawiających się we śnie, ponieważ są one kluczem do poprawnej jego interpretacji.

księga snów

Znaczenie snu brodawki

  • Gdy śni Ci się, że Twoje ciało pokryte jest brodawkami – ktoś będzie chciał w najbliższym czasie bardzo Ci zaszkodzić. Może posunąć się w tym celu nawet do kłamstwa na Twój temat. Bądź więc czujny!
  • Kiedy śni Ci się, że ktoś inny pokryty jest brodawkami – uważaj na osoby, które podają się za Twoich przyjaciół. Może się bowiem okazać, że nieźle obgadują Cię za plecami!
  • Jeśli śni Ci się, że brodawki znikają z Twojego ciała – fortuna się do Ciebie uśmiechnie. W najbliższym czasie czeka Cię bowiem niespodziewany, porządny zastrzyk gotówki, który w końcu ściągnie ciężar z Twoich barków
  • Gdy śni Ci się, że leczysz brodawki na swoim ciele – jest to ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem, które czyha na Twoich bliskich. Miej oczy szeroko otwarte, a może uda Ci się ich przed nim ochronić!
  • Kiedy śni Ci się, że pokazujesz komuś swoje brodawki – czasem zdarza Ci się powiedzieć o trzy słowa za dużo. Pamiętaj, że możesz tym kogoś bardzo zranić!
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x