Bóg

Bóg we śnie

Bóg symbolizuje wszechmoc i nieomylność. Jest też troskliwym i kochającym ojcem, który chce dla swoich dzieci jak najlepiej. Warto byś we śnie wsłuchał się w Jego głos i zapamiętał to, co chciał Ci przekazać. Może być to bowiem jakaś dobra rada lub ostrzeżenie. Pamiętaj, że we śnie, może pojawiać się zarówno pod postacią człowieka jak i zwykłego poczucia, że jest obok.

  • Gdy śni Ci się, że widzisz Boga – niedługo Twój los znacznie się poprawi. Będzie to związane nie tylko z zyskami materialnymi ale przede wszystkim z samozadowoleniem i wzrostem wiary we własne siły. Uda Ci się też znaleźć rozwiązanie problemów, które długo Cię trapiły.
  • Jeśli śni Ci się, że Bóg do Ciebie mówi – zdarzy się coś, co odmieni Twoje spojrzenie na wszystko to, co Cię otacza. Zyskasz mnóstwo energii i sił witalnych. Jeśli udało Ci się zapamiętać słowa, które kierował do Ciebie Bóg, traktuj je jako przestrogę lub radę!
  • Gdy we śnie Bóg na Ciebie krzyczy – może być to zwiastunem choroby lub jakiejś kontuzji. Przez jakieś czas uważaj na to, co robisz, nie podejmuj żadnych ryzykownych działań i powstrzymaj się od dalekich podróży
  • Kiedy śni Ci się, że Bóg otacza Cię swoim ramieniem lub przytula – Twoje plany spełzną na niczym. Prawdopodobnie będzie to spowodowane czyimiś intrygami lub Twoim brakiem skupienia
  • Gdy Bóg daje Ci we śnie coś, o czym marzyłeś – zwiastuje to szczęście i pomyślność. Uda Ci się spełnić marzenia, nawet mimo pewnych trudności, które możesz napotkać na swojej drodze
  • Jeśli we śnie modlisz się do Boga – zrobisz coś, z czym wiązać się potem będą ogromne wyrzuty sumienia. Po tym wydarzeniu zaczniesz jednak bardziej doceniać to, co masz!
  • Kiedy śni Ci się, że sam jesteś Bogiem – może być to ostrzeżenie przed niepotrzebnymi kłótniami z bliskimi. Czasem bywasz zbyt zarozumiały i nadmiernie przekonany o swojej racji. Pamiętaj jednak, że raz na jakiś czas warto posłuchać bliskich, którzy chcą przecież dla Ciebie jak najlepiej!

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o