Boczek

Sennik boczek

W marzeniach sennych boczek jest symbolem zachłanności i nastawienia na zysk materialny. Zastanów się czy nie zatraciłeś w którymś momencie siebie. Czy pieniądze nie przysłoniły Ci wartości, które bez dwóch zdań są od nich ważniejsze? Aby jednak odczytać ten symbol jak najdokładniej, należy przypomnieć sobie maksymalnie dużo szczegółów dotyczących tego snu.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z boczkiem:

księga snów

Znaczenie snu boczek

  • Gdy śni Ci się, że jesz pyszny, aromatyczny boczek – to dobry znak. Symbolizuje wewnętrzną harmonię i zadowolenie z siebie. Jesteś osobą, która dużo od siebie wymaga, potrafisz jednak także nagradzać się i relaksować. Nie zmieniaj tego!
  • Kiedy śni Ci się, że widzisz jak ktoś je boczek – to chyba najwyższy czas by wziąć się za siebie. Zwróć większą uwagę na to co jesz i postaw na sport. Możesz dzięki temu tylko zyskać!
  • Jeśli śni Ci się, że widzisz boczek – w najbliższym czasie staniesz przed ważnym wyborem. Będziesz musiał zadecydować, czy postąpisz zachowawczo czy podejmiesz ryzyko. Gwiazdy podpowiadają, że więcej zyskasz jeśli wybierzesz to drugie! Nie bój się, los Ci sprzyja!
  • Kiedy boczek, który Ci się śni jest nieświeży – masz w sobie mnóstwo niepewności i nie wierzysz w swoje siły. Dlaczego tak jest? Uwierz, że niektórzy zazdroszczą Ci tego kim jesteś!
  • Gdy śni Ci się, że kupujesz boczek – jeśli w najbliższym czasie mądrze zainwestujesz, możesz naprawdę wiele zyskać. Nie słuchaj rad osób, które chcą wybić Ci z głowy Twój plan. Niedługo przyznają Ci rację!
  • Gdy w swoim śnie sprzedajesz boczek – Twoja sytuacja finansowa, może nagle znacznie się pogorszyć. Odłóż więc na bok wszelkie duże inwestycje czy decyzje o pożyczkach
  • Jeśli we śnie kroisz boczek – nie jest to najlepszy znak, szczególnie w odniesieniu do zdrowia. Może spotkać Cię jakiś wypadek lub kontuzja, bądź więc teraz bardziej czujny niż zazwyczaj.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x