Blondynka, blondyn

Sennik blondynka, blondyn

Najczęściej symbol ten reprezentuje osobę o pozytywnych cechach charakteru, pełną energii i dobrego nastawienia. Piękne blond włosy widziane we śnie mogą być też przejawem tego, że brakuje Ci czasem spontaniczności, szalonych imprez czy chwili zapomnienia o szarej rzeczywistości.

Bądź jednak czujny, ponieważ mogą one też oznaczać zdradę! Zapamiętaj jak najwięcej szczegółów, które towarzyszyły blond włosom z Twojego snu, są one powiem kluczowe dla poprawnej interpretacji snu.

księga snów

Znaczenie snu blondynka lub blondyn

  • Gdy śni Ci się blondyn lub blondynka, a jesteś kobietą – najprawdopodobniej ktoś niedługo sprawi Ci jakąś przykrość lub Cię zdradzi. Będziesz to długo rozpamiętywała, ponieważ zrobi to ktoś, komu bardzo ufałaś i z kim zawsze miałaś świetny kontakt. Przekonasz się, że czasem pozory bardzo mylą.
  • Kiedy śni Ci się blondyn lub blondynka, a jesteś mężczyzną – w najbliższym czasie czeka Cię niemiłe rozczarowanie, które dodatkowo spotęguje ogólne obniżenie Twojego samopoczucia. Zrób sobie jakąś przyjemność i pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, należy Ci się to!
  • Kiedy śni Ci się, że sam jesteś blondynem lub blondynką – dobre nastawienie oraz pewność siebie, sprawią że odczujesz spore zainteresowanie ze strony płci przeciwnej. Będziesz w szczytowej formie i nic nie będzie w stanie Cię zatrzymać!
  • Gdy ktoś kto w rzeczywistości ma ciemne włosy, śni Ci się jako blondyn – podświadomość chce podpowiedzieć Ci, że ta osoba jest godna zaufania i warto się z nią trzymać. Może się okazać, że Wasza dotychczasowa relacja, zmieni się w przyjaźń, która przetrwa nawet najtrudniejsze chwile. A może połączy Was nawet coś więcej?
  • Kiedy we śnie rozmawiasz z blondynką lub blondynem – prawdopodobnie jest to zapowiedź zdrady ze strony Twojej drugiej połówki. Zastanów się czy przypadkiem ostatnio jej nie zaniedbywałeś? Jeszcze masz czas by pokazać jej jak bardzo ją kochasz!
  • Gdy śni Ci się blondynka za kierownicą – może być to zapowiedź jakiegoś wypadku lub kontuzji. Uważaj więc na siebie bardziej niż zazwyczaj i unikaj dalekich podróży!
  • Jeśli śni Ci się jakaś znana blondynka – warto byś zwrócił uwagę na swoje finanse. Są one bowiem mocno zagrożone. Jeśli nie zabezpieczysz ich odpowiednio, możesz wiele stracić. Powstrzymaj się przez jakiś czas od inwestycji, brania lub udzielania pożyczek,a także dużych zakupów.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x