Bliźnięta

Sennik bliźnięta

Kiedy symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może oznaczać to, że nie potrafisz się na coś zdecydować. Targają Tobą sprzeczne emocje, z których żadna nie jest słabsza. W końcu będziesz jednak musiał podjąć decyzję. Pomocny może okazać się w tym jeden z Twoich przyjaciół.

księga snów

Znaczenie snu bliźnięta

  • Gdy we śnie widzisz bliźnięta – jest to bardzo pesymistyczny znak w odniesieniu do Twoich interesów oraz życia zawodowego. Może się bowiem okazać, że zostaniesz postawiony przed sytuacją z której nie będzie dobrego wyjścia. Będziesz musiał wybierać między większym, a mniejszym złem. Wsłuchaj się wówczas w siebie i postąp zgodnie z tym, co podpowiada Ci serce
  • Jeśli bliźnięta, które Ci się śnią patrzą na siebie – niedługo poznasz kogoś, z kim od razu odczujesz połączenie dusz. Będzie to przyjaźń na dobre i złe, która przetrwa wszystkie przeciwności losu!
  • Gdy bliźnięta, które Ci się śnią są odwrócone do siebie tyłem – wewnętrznie czujesz, że ktoś rywalizuje z Tobą o coś bardzo dla Ciebie ważnego. Musisz zebrać maksymalnie dużo siły by pokonać przeciwnika, ponieważ wbrew pozorom jest bardzo silny!
  • Kiedy we śnie widzisz ranne lub chore bliźnięta – ktoś z Twoich bliskich bardzo Cię rozczaruje. Zrobi coś, czego nigdy byś się po nim nie spodziewał. Pamiętaj jednak by głośno nie oceniać jego wyboru, ponieważ nikt nie jest idealny
  • Kiedy śni Ci się, że sam jesteś jednym z bliźniąt – to świetny znak, potwierdzający słuszność Twoich ostatnich wyborów. Podjąłeś mądre decyzje, które niedługo zaowocują ogromnym sukcesem. Gratulacje!
  • Gdy śni Ci się, że jesteś jednym z rodziców bliźniąt – zwiastuje to jakieś pozytywne wiadomości, które mogą zmienić Twoje życie. Wykorzystaj ten czas na spełnianie swoich marzeń i realizację celów. Szczęście bardzo Ci bowiem sprzyja!
  • Jeśli kobiecie śni się, że rodzi bliźniaki – ostatnio nie czułaś się najlepiej, prawda? Nie martw się jednak, ponieważ w przeciągu kilku kolejnych dni, wszystkie dolegliwości miną jak ręką odjął!
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x