Blizna

Sennik blizna

Gdy w Twoim śnie pojawia się ten symbol, może być to znak, że nie radzisz sobie z przeszłością. Jakieś nierozwiązane problemy mogą podświadomie męczyć Cię i nie dawać spokoju. Zatrzymaj się na chwilę i zastanów co tak mocno odbija się na Twojej podświadomości. To najwyższy czas by rozwiązać i zamknąć tą sprawę!

księga snów

Znaczenie snu blizna

  • Gdy śni Ci się, że masz bliznę – jesteś silniejszy niż Ci się wydaje, przestań więc słuchać innych i kierować się ich radami. Sam doskonale wiesz co jest dla Ciebie najważniejsze!
  • Gdy we śnie widzisz bliznę u kogoś innego – podświadomie męczy Cię krzywda, którą komuś wyrządziłeś. Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na naprawienie swoich złych uczynków. Czasem wystarczy zwykłe przepraszam!
  • Kiedy blizna, którą widzisz we śnie jest świeża – trudno Ci zapomnieć o jakichś smutnych chwilach. Podświadomie nadal walczysz z demonami z przeszłości. To najlepszy czas by definitywnie się z nimi rozprawić
  • Gdy we śnie widzisz jak stara blizna się otwiera – niedługo spotkasz osobę, której delikatnie mówiąc, nie darzysz szacunkiem ani przyjaźnią. Czasem dobrze wyrzucić z siebie to, co wewnętrznie nas boli, może być to swojego rodzaju oczyszczeniem i rozprawieniem się z przeszłością
  • Kiedy w Twoim śnie pojawia się wiele blizn – wbrew pozorom to bardzo dobry symbol, zwiastujący śniącemu długie i szczęśliwe życie!
  • Gdy śni Ci się blizna na twarzy – nie bardzo wierzysz we własne siły. Skąd się to bierze? Przecież jesteś inteligentnym i silnym człowiekiem! Weź się w garść i działaj bez lęku, wyjdzie Ci to na dobre!
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x